• Project Professional 2021

در دنیای امروز، مدیریت پروژه‌ها ابزاری اساسی برای موفقیت سازمان‌ها و شرکت‌ها در دستیابی به اهداف است. یک نرم‌افزار موثر و قدرتمند برای مدیریت پروژه‌ها، کلیدی برای بهره‌وری بالا و کاهش هزینه‌ها است. یکی از نرم‌افزارهای که در حال حاضر در صنعت مدیریت پروژه بسیار محبوب است، مایکروسافت پروجکت 2021 است.

پروژکت محصول بسیار زیبا و هوشمندی می‌باشد که توسط شرکت معروف مایکروسافت توسعه داده شده است. این نرم‌افزار انعطاف‌پذیر، قدرتمند، و قابل تنظیم است که امکان مدیریت پروژه‌های پیچیده را با سهولت فراهم می‌کند. ویژگی‌ها و قابلیت‌های مهم مایکروسافت پروجکت 2021 پروفشنال عبارتند از:

  1. برنامه‌ریزی پروژه: این نرم‌افزار به وسیله‌ی تقویم‌ها، دیاگرام گانت، و ابزارهای مشابه امکان برنامه‌ریزی و زمان‌بندی دقیق پروژه‌ها را فراهم می‌کند. همچنین، واجد امکاناتی برای مدیریت منابع، تخصیص وظایف و ردگیری پیشرفت پروژه است.

  2. طراحی شیوه‌نامه‌ها و شبیه‌سازی: با استفاده از این نرم‌افزار، می‌توانید مدل‌های شبیه‌سازی شامل منابع، شیوه‌نامه‌ها، و دیگر کامپوننت‌ها را برای بررسی اثرات مختلف تغییرات و راهکارها پیش‌بینی کنید. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا تصمیمات بهتری را از پیش انداز کنید و عواقب مختلف را در نظر بگیرید.

  3. گزارش‌دهی و تحلیل‌ها: نرم‌افزار پروجکت قابلیت تولید گزارش‌های جامع و دقیق را فراهم می‌کند. با استفاده از ابزارهای مختلف در این نرم‌افزار، می‌توانید روند پیشرفت پروژه، مشکلات موجود، و کیفیت اجرای فعالیت‌ها را بررسی و تحلیل کنید.

  4. اشتراک‌گذاری و همکاری: مایکروسافت پروجکت به کاربران امکان اشتراک گذاری فایل‌ها، ایجاد گروه‌های کاری و همکاری در زمان همزمان را می‌دهد. این قابلیت به تیم‌ها امکان می‌دهد تا در کنار هم، پروژه را مدیریت کنند و از هماهنگی و تعامل بهتری برخوردار شوند.

مایکروسافت پروجکت 2021 پروفشنال، یک نرم‌افزار بسیار پیشرفته و کاربردی برای مدیریت پروژه‌های پیچیده است. این ابزار قدرتمند و قابل تنظیم، ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی برای برنامه‌ریزی، مدل‌سازی، گزارش‌دهی و همکاری فراهم می‌کند. با استفاده از لایسنس مایکروسافت پروجکت 2021 اورجینال، سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توانند برنامه‌ها و پروژه‌های خود را به صورت بهینه مدیریت کنند و اهداف موردنظر خود را به راحتی دست یابند.


*پس از تکمیل فرآیند خرید،لایسنس(کد فعال سازی) به همراه لینک دانلود نسخه اصلی آن به ایمیل وارد شده ارسال میگردد لطفا در وارد کردن ایمیل دقت فرمایید

این نسخه (لایسنس ریتیل) قابلیت نصب و فعالسازی بروی یک سخت افزار و فعالسازی مجدد بروی آن را به دفعات داراست، لازم به ذکر است در صورت ارتقا سخت افزار نیز قادر به استفاده مجدد لایسنس بروی سیستم خود خواهید بود.

ضمنا این لایسنس به صورت مادام العمر بوده و نیازی به هیچ گونه خرید مجدد به صورت سالیانه ندارد.

همچنین تمامی لایسنس های ارایه شده قابل استعلام مستقیم از مایکروسافت می باشند.


به جهت موجودی انبوه شرکت ﺗﺤﻮﯾﻞ این ﻣﺤﺼﻮل ﺑﻪ ﺻﻮرت فوری ﺑﻮده  و شامل شرایط گارانتی و پشتیبانی رایگان شرکت جهت فعالسازی و استفاده از لایسنس می باشد.

لطفا برای اطلاعات تکمیلی بخش سوالات متداول ، شرایط خرید و شرایط پشتیبانی و گارانتی را در منوی اصلی با دقت مطالعه فرمایید


Project Professional 2021

  • کد محصول: Retail (قابل استعلام مستقیم از مایکروسافت)
  • موجودی: در انبار
  • 11,400,000تومان

دلایل تفاوت قیمت (؟)

گزینه های در دسترس


محصولات مرتبط

Project Professional 2016

Project Professional 2016

*پس از تکمیل فرآیند خرید،لایسنس(کد فعال سازی) به همراه لینک دانلود نسخه اصلی آن به ایمیل وارد شده ارسال میگردد لطفا در وارد کردن ایمیل دقت فرمایید این نسخه (لایسنس ریتیل) قابلیت نصب و فعالسازی بروی..

8,970,000تومان

Project Professional 2019

Project Professional 2019

*پس از تکمیل فرآیند خرید،لایسنس(کد فعال سازی) به همراه لینک دانلود نسخه اصلی آن به ایمیل وارد شده ارسال میگردد لطفا در وارد کردن ایمیل دقت فرمایید این نسخه (لایسنس ریتیل) قابلیت نصب و فعالسازی بروی..

10,170,000تومانMicrosoftLicense.com
ما را در رسانه ها و خبرگزاری های مطرح داخلی و خارجی دنبال کنید (اطلاعات بیشتر)


برخی از مزایای نسخه های اورجینال :

  Original License Benefits   

Microsoft Partner


برخی از مشتریان: