در کار خیر با ما شریک شوید

شرکت رایان نت با تمرکز بر مسئولیت اجتماعی، به عنوان یک سازمان مسئول و پویا، به طور فعال در فعالیت‌های خیریه مشارکت دارد. با تحت پوشش قرارداد ایتام، این شرکت به بخش‌های محروم جامعه اهداهای گرانبها ارائه کرده و برای کمک به کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست تلاش می‌نماید.

در زمینه کمک رسانی به قربانیان بلایای طبیعی، رایان نت با همکاری سازمان‌های خیریه و دولتی، در کنار مردم قرار گرفته و به آنها کمک می‌کند. این کمک‌ها شامل پشتیبانی مالی، تأمین مواد غذایی، لباس و سایر نیازمندی‌های اساسی است.

رایان نت نیز در زمینه حمایت از کودکان بی‌سرپرست و یتیم، فعالیت‌های گسترده‌ای دارد. با قراردادن این کودکان تحت پوشش خود، شرکت در تأمین نیازهای آنها از جمله آموزش، سلامت و رفاه عمومی کمک می‌کند.

همچنین، رایان نت به طور فعال در پروژه‌های درختکاری بین‌المللی شرکت کرده است. این شرکت با کاشت بیش از ۵۰۰۰ درخت در مناطق مختلف داخل و خارج از کشور (اطلاعات بیشتر)، در تقویت سلامت محیط زیست و کاهش اثرات منفی تغییرات آب و هوایی سهم مهمی دارد.

https://tree-nation.com/profile/impact/microsoft-license-store

ما در رایان نت باور داریم که مسئولیت اجتماعی بخش جدایی ناپذیری از فعالیت‌های کسب و کار ما است.

شرکت رایان نت نمایندگی رسمی IT Researches و همکار تجاری مایکروسافت در راستای وظایف اجتماعی و فرهنگی خود به صورت مستمر و در قالب کمک های نقدی بیش از 30 درصد سود خالص خود را به مراکز معتبر خیریه کشور در قالب حمایت از ایتام و خانواده های نیازمند شناسایی شده اهدا می نماید.
تا کنون بیش از 550 نفر از خانواده ها و ایتام نیازمند شهرستان های دور افتاده با همکاری مراکز معتبر شامل کمیته امداد، بهزیستی، انجمن صرع و خیریه امام هادی (ع) شناسایی و تحت پوشش رسمی این شرکت قرار گرفته اند.

همچنین این شرکت با همکاری مرکز حمایت اجتماعی بانک رسالت اقدام به ارایه اعتبار وام های بدون بهره جهت امور کارآفرینی در مناطق روستایی و حومه شهر ها نموده است.
دیگر فعالیت های این شرکت در زمینه مسئولیت های اجتماعی مشارکت مالی در پروژه های مرتبط با محیط زیست و همچنین حیاط وحش در اروپا در طریق شرکت اصلی مجموعه در انگلستان بوده است.

تعدادی از مدارک، اسناد و نامه های مربوط به این دست از کمک های انسان دوستانه در صفحه فعالیت های اجتماعی و خیریه در وبسایت آی تی ریسرچز (در این لینک) قابل مشاهده می باشد.

با عنایت به سیاست های مجموعه مبنی بر عدم افشای اطلاعات مالی خصوصا از آنجایی که از سال 94 تا کنون بیش از 30 درصد از درآمد های شرکت صرف امور عام المنفعه اعم از اشتغال زایی، آموزش، کمک مستقیم به سازمان های حمایتی و خیریه های معتبر می شود، امکان دریافت جزئیات و اطلاعات بروز فعالیت های خیریه اعم از مستندات، رسید ها و تصاویر مربوطه برای تمام مشتریان براساس درخواست کتبی مقدور و ایشان حتی قادر به اعلام نحوه هزینه کرد مبلغ مربوط به سفارش و یا قرارداد خود در یکی از راستا های فعالیت های خیریه شرکت می باشند

• در کار خیر با ما شریک باشید تیر 1403

مایکروسافت لایسنس به عنوان اولین تأمین کننده رسمی لایسنس‌های اصلی محصولات مایکروسافت و تنها همکار تجاری رسمی مایکروسافت در ایران (Microsoft Partner)، با سابقه فعالیت بیش از یک دهه در واردات عمده محصولات اورجینال مایکروسافت و همکاری با بیش از یکصد هولدینگ و سازمان دولتی، خصوصی و بین‌المللی شاخص و مطرح در ایران، با وجود تحریم های آمریکا، به واسطه شخصیت حقوقی مستقل خود در انگلستان Talee Limited، به عنوان Partner & Solution Provider رسمی مایکروسافت مشغول به فعالیت است. با توجه به حجم موجودی شرکت، تمامی محصولات به صورت فوری تحویل داده می‌شوند و دارای پشتیبانی، گارانتی و همچنین پشتیبانی فنی مایکروسافت هستند. علاوه بر این، لازم به ذکر است که هیچ یک از محصولات ارائه شده از نوع OEM ،Academic یا Charity نیستند و تمامی محصولات با لایسنس Retail و یا Volume License معتبر و قابل استعلام از مایکروسافت ارائه می‌شوند. مایکروسافت لایسنس به عنوان یک تأمین کننده رسمی، با فعالیت طولانی در ارائه محصولات اصلی مایکروسافت و تجربه ارائه خدمات به بسیاری از سازمان‌های خصوصی و دولتی برجسته کشور، افتخار دارد که تمام محصولات نرم‌افزاری مایکروسافت را بدون واسطه و با شرایط تحویل آنی و با تضمین بهترین قیمت (بر اساس نوع لایسنس و شرایط استفاده) به صورت مستقیم عرضه نماید.

برخی از مزایای نسخه‌های اورجینال :

• در کار خیر با ما شریک باشید تیر 1403

ما را در رسانه ها و خبرگزاری های مطرح داخلی و خارجی دنبال کنید (اطلاعات بیشتر)

مشتریان ما:

رتبه بندی