با شرایط گارانتی، پشتیبانی و بازگشت وجه بیشتر آشنا شوید

مشاهده این ویدئو جهت دریافت اطلاعات تکمیلی توصیه می گردد.

تعریف گارانتی و نکات اصلی

امروزه توجه به كيفيت كالا از مهمترين وظايف شركت هاي توزيع كننده كالاست و خدمات پس از فروش ضامن حفظ اين كيفيت مي باشد. مجموعه رایان نت با توجه به اهميت اين موضوع بر خدمات برتر برای خانواده مشتريان خود تاكيد دارد. در همين راستا این شركت وظيفه دارد در اسرع وقت، با دقت و مشتري مداری كه لازمه كار خدماتی است به مشتريان خود پاسخگو باشد.

تعریف گارانتی لایسنس: شرکت متعهد است که لایسنس مشتری را در صورت بروز مشکل در مدت حداکثر یک روز کاری بدون هزینه رفع مشکل یا تعویض نماید و در صورت عدم رسیدگی تا یک روز کاری 100 درصد مبلغ پرداختی مشتری به ایشان عودت شود.

بر همین اساس شرکت رایان نت که عهده دار اجرای ضمانت است. موارد تحت ضمانت و نقض ضمانت را به این گونه تعریف کرده است:

شرایط و جزئیات گارانتی

1. شرکت رایان نت متعهد می گردد تا لایسنس های کاملا اورجینال، با شرایط استفاده ذکر شده در زمان خرید و قابل استعلام از مایکروسافت را در اختیار مشتري قرار دهد.

2. این شرکت هیچ گونه تعهدی در قبال همخوانی لایسنس (نرم افزار) با دستگاه مشتری(سخت افزار) را ندارد.

3. شرایطی که لایسنس را از گارانتی خارج می کند عبارتند از:

الف) سعی در نصب و فعالسازی بیش از ظرفیت بروی سخت افزار های جدید

ب) فعالسازی خارج از قاعده و غیر اصولی در فواصل زمانی کوتاه

ج) استفاده از لایسنس مایکروسافت در کنار نسخه های غیر اصلی (کرک شده) نرم افزار های مایکروسافت بدون هماهنگی و ثبت در بخش پشتیبانی (استفاده از نسخه های کرک شده نرم افزار های دیگر شرکت ها ایرادی ندارد)

4. در صورت عدم رفع مشکل فعالسازی لایسنس مشتری، در طی حداکثر یک روز کاری شرکت موظف به عودت 100 درصد (عین) مبلغ سفارش به حساب بانکی مشتری می باشد.

5. مسئولیت نگهداری از لایسنس های اختصاص داده شده به کاربر به عهده کاربر (مشتری) می باشد و در صورت منتشر شدن لایسنس توسط کاربر به دیگر اشخاص، شرکت رایان نت هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات به وجود آمده نخواهد داشت.

6. تمامی محصولات مادام العمر هستند و همینطور گارانتی آنها مادام العمر می باشد. در ضمن پشتیبانی فنی رایگان برای نصب و فعالسازی از طرف شرکت به صورت تلفنی از طریق مرکز 28422 ارایه می شود.

7. مشتری در زمان دریافت گارانتی و پشتیبانی موظف به ارایه اطلاعات سفارش و یا شماره سفارش می باشد.

8. لایسنس تحویل داده شده در صورت درخواست مشتری تست و استعلام خواهد شد.

9. مشتریان برای دریافت پشتیبانی می توانند همه روزه حتی روز های تعطیل تا ساعت 8 شب با مرکز پشتیبانی و پاسخگویی 02128422 تماس حاصل فرمایند.

10. مشتری در صورت امکان نباید از نسخه های کرک شده و غیر اصلی محصولات مایکروسافت بروی یک سیستم در کنار نسخه های اصلی خریداری شده استفاده کند و در صورت نصب و استفاده از نسخه های کرک شده و غیر اصلی هر یک از محصولات مایکروسافت موظف است قبل از نصب با تماس با بخش پشتیبانی دستورات لازم را برای جلوگیری از بروز مشکل برای لایسنس اصلی دریافت نماید.

11. مدت زمان گارانتی لایسنس های مایکروسافت به صورت مادام العمر می باشد.

12. گارانتی نرم افزار ها شامل لایسنس نرم افزار بوده و شامل سخت افزار مشتری و یا استفاده از نرم افزار نمی باشد.

خواهشمند است برای اطلاعات کامل تر بخش سوالات متداول و همچنین قوانین و شرایط را مطالعه فرمایید.

مایکروسافت لایسنس به عنوان اولین تأمین کننده رسمی لایسنس‌های اصلی محصولات مایکروسافت و تنها همکار تجاری رسمی مایکروسافت در ایران (Microsoft Partner)، با سابقه فعالیت بیش از یک دهه در واردات عمده محصولات اورجینال مایکروسافت و همکاری با بیش از یکصد هولدینگ و سازمان دولتی، خصوصی و بین‌المللی شاخص و مطرح در ایران، با وجود تحریم های آمریکا، به واسطه شخصیت حقوقی مستقل خود در انگلستان Talee Limited، به عنوان Partner & Solution Provider رسمی مایکروسافت مشغول به فعالیت است. با توجه به حجم موجودی شرکت، تمامی محصولات به صورت فوری تحویل داده می‌شوند و دارای پشتیبانی، گارانتی و همچنین پشتیبانی فنی مایکروسافت هستند. علاوه بر این، لازم به ذکر است که هیچ یک از محصولات ارائه شده از نوع OEM ،Academic یا Charity نیستند و تمامی محصولات با لایسنس Retail و یا Volume License معتبر و قابل استعلام از مایکروسافت ارائه می‌شوند. مایکروسافت لایسنس به عنوان یک تأمین کننده رسمی، با فعالیت طولانی در ارائه محصولات اصلی مایکروسافت و تجربه ارائه خدمات به بسیاری از سازمان‌های خصوصی و دولتی برجسته کشور، افتخار دارد که تمام محصولات نرم‌افزاری مایکروسافت را بدون واسطه و با شرایط تحویل آنی و با تضمین بهترین قیمت (بر اساس نوع لایسنس و شرایط استفاده) به صورت مستقیم عرضه نماید.

برخی از مزایای نسخه‌های اورجینال :

ما را در رسانه ها و خبرگزاری های مطرح داخلی و خارجی دنبال کنید (اطلاعات بیشتر)

مشتریان ما:

رتبه بندی