لایسنس اورجینال آفیس: خرید آفیس اورجینال-لایسنس آفیس 2016-لایسنس آفیس 2013 اورجینال-آفیس مک اورجینال-Office 365

عرضه کننده ی قانونی و معتبر لایسنس های نسخه ی اصلی آفیس 2016، 2013 و 2010 و همکار تجاری مایکروسافت در ایران، خرید عمده و تحویل آنی محصولات اصلی مایکروسافت و لایسنس های اوریجینال Microsoft Office به صورت انحصاری در ایران

نرم افزار های بسیاری تا کنون برای انجام کار های اداری و خانگی روزمره و اساسی افراد و شرکت ها بوجود آمده اند. از قدیمی ترین آنها میتوان به مجموعه ی office اشاره کرد. Microsoft Office یک مجموعه اداری در برگیرنده نرم‌افزار های یکپارچه برای سیستم‌ عامل‌ های مایکروسافت ویندوز ساخته شده است. Word، Power Point ، excel، و ... از نرم افزار های پایه ی مورد نیاز هر کاربر ی است.

کاربرد های افیس های مایکروسافت به قدری گسترده است که نمی توان حوزه ی مشخصی برای آنها تعریف کرد. فرمت خروجی داده های آنها قابل استفاده در نرم افزار های دیگر هستند و قابلیت های گسترده ای در حوزه ی اداری و تحلیل داده ها، حتی وب، و اکثر کاربرد های ممکن را در بر میگیرد. کارایی برنامه های بسته office به گونه ای است که عدم وجود آنها انسان های امروز را در هر محیطی فلج می کند. به عنوان مثال، نرم افزار معروف ورد Word، پراستفاده ترین نرم افزار ویرایش متنی در دنیا محسوب می شود و کارایی آن نیاز به توضیح ندارد. یکی از ضروری ترین ابزار حرفه ای در کسب و کار اکسل است. این برنامه مثل یک ماشین حساب مدرن است که باید نیاز برخی کاربران مثل آمارگیریان، سرمایه داران و دانشمندان را رفع کند. نرم افزار PowerPoint نیز یکی از کاربری ترین ابزارها برای ارائه ی محتوا به صورت مدرن تر در محل کار یا محیط های آکادمیک می باشد.

ماژول ها و کارایی آفیس از طرف مایکروسافت طی سال های گذشته تا به اکنون گسترش چشمگیری داشته تا کاربری آنرا، هم ساده تر و هم گسترده تر کند. این مزایا باعث شده تا مایکروسافت آفیس را لازمه ی هر سیستم عاملی کند و یکی از ملزومات بی چون چرای هر کاربری باشد. بر طبق آمار بیش از 1 میلیارد نفر از ابزارهای آفیس برای کارهای روزمره و اداری خودشان استفاده می کنند.
 
 

آفیس تا کنون برای تمامی پلتفرم ها و سیستم عامل ها ارائه شده است. از گوشی موبایل گرفته تا تبلت ها و نوت بوک ها، آفیس همه را پشتیبانی می کند و به شکل یک اپلیکیشن یونیورسال در تعامل با یکدیگر اند. تمامی دستگاه ها با هر زبانی آفیس را تا اخرین نسخه به خوبی پشتیبانی می کنند.

شرکت ها، سازمان ها و موسسات،هر کدام از کار های دفتری خود گرفته تا تحلیل ها و نمودار های روزمره و برگذاری جلسات و همایش ها و ... را تنها با نرم افزار قدرتمند آفیس مرتفع میکنند. طبق تحقیقات کمپانی Forrester Research تا تاریخ ژوئن ۲۰۰۹ بعضی از نسخه‌های مایکروسافت آفیس در ۸۰ درصد موارد تجاری و اداری استفاده شده‌است.

آیا نسخه‌های غیر دسکتاپ به اندازه کافی خوب هستند؟

بیایید واقع‌بینانه به این موضوع نگاه کنیم: نسخه‌های غیر دسکتاپ آفیس هیچ‌گاه جایگزین مناسبی برای نسخه کامل دسکتاپ این نرم‌افزار نیستند.

هر دو نسخه Office 365 Online و Office 365 Mobile Apps، ویژگی‌هایی را ارایه می‌دهند که شما شبیه آن‌ها را در همتایان این نرم‌افزار یعنی Google Docs خود پیدا می‌کنید. آن‌ها عالی هستند اگر شما فقط نیاز به ویژگی‌های اساسی دارید و یا گاهی اوقات نیاز به مشاهده یا ویرایش جزئی اسناد خود دارید؛ البته بدون مشکل سازگاری که شما با استفاده از Google Docs ،LibreOffice یا مجموعه‌های دیگری از این برنامه‌ها اجرا می‌کنید.

به‌عنوان مثال، برخی از ویژگی‌های اصلی که در برنامه‌های آنلاین و تلفن‌همراه از دست می‌دهید عبارتند از:

Word: شما نمی‌توانید زیرنویس‌ها، نقل قول‌ها، کتاب‌شناسی‌ها و جداول محتوا را ایجاد کنید. همچنین شما نمی‌توانید سبک‌ها را ایجاد یا اعمال کنید و به برخی از بررسی‌های پیشرفته‌تر، تصحیح و یا ابزار طرح‌بندی صفحه دسترسی نخواهید داشت.

Excel: شما نمی‌توانید جداول محوری بسازید، قالب‌بندی مشروط را اعمال کنید، اتصالات داده یا داده‌های خارجی ساخته و یا به بسیاری از فرمول‌های پیشرفته دسترسی پیدا کنید.

OneNote: شما نمی‌توانید فایل‌های جاسازی شده را ویرایش کنید و از نوشتن کاراکترهای نوری (OCR) برای ترجمه دست خط به متن استفاده کنید. همچنین قادر نیستید از ادغام Task Outlook و یا پشتیبانی الگو بهره ببرید.

PowerPoint: شما نمی‌توانید انیمیشن‌های سفارشی بسازید و از هدرها و پاورقی‌ها استفاده کنید و یا نمودارهای اکسل را ادغام کنید. شما همچنین نمی‌توانید از ابزار پیشرفته طراحی یا بررسی بهره‌مند شوید.

همچنین موارد بسیار بیشتری وجود دارد که تا حدودی جزئی هستند و شما قادر به استفاده از آن‌ها در نسخه‌های آنلاین و یا نسخه‌های تلفن‌همراه نرم‌افزار نیستید.

برای اطلاع از لیست کامل توضیحات به Office Online Service در مایکروسافت TechNet مراجعه کنید. از آنجایی‌که این فهرست به‌طور خاص در مورد تجربه آفیس ۳۶۵ آنلاین صحبت می‌کند، اما بیشتر موارد مشابه نیز در مورد برنامه‌های تلفن‌همراه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نکته: برخی از این ویژگی‌هایی که ذکر شد، در نسخه‌های آنلاین و موبایل آفیس قابل مشاهده است و شما فقط نمی‌توانید آن‌ها را ایجاد و یا اعمال کنید.

به‌عنوان مثال، شما نمی‌توانید جدولی از فرم محتوا را در نسخه‌های آنلاین و یا تلفن‌همراه ایجاد کنید، اما شما قادر به مشاهده محتواهایی که در نسخه دسکتاپ ایجاد شده است، هستید.

نسخه ی کامل آفیس دارای برنامه ها و اپلیکیشن های زیر است


Microsoft Office Professional Plus 2016
Microsoft Access 2016
Microsoft Excel 2016
Microsoft InfoPath 2016
Microsoft OneDrive for business in 2016
Microsoft OneNote 2016
Microsoft Outlook 2016
Microsoft PowerPoint 2016
Microsoft Publisher 2016
Skype for business in 2016
Microsoft Word 2016
Microsoft Visio 2016
Microsoft Project 2016
...کلمات کلیدی:لایسنس ویندوز آفیس, فعالسازی آفیس 2016,خرید لایسنس آفیس 2016,فروش لایسنس آفیس2016 , لایسنس Office 2013 , آفیس 2013 اورجینال،لایسنس اورجینال آفیس 2016 ,لایسنس اورجینال مایکروسافت آفیس 2010،خرید آفیس اورجینال، نسخه اصلی لایسنس (اوریجینال) آفیس,دانلود آفیس 2013 اورجینال,قیمت آفیس 2013 اورجینال، آفیس 365 اورجینال ، لایسنس آفیس آنلاین 365، ، آفیس 365 اورجینال ، آفیس 2016 ، أفيس 2016 اورجينال ، Office 365 Home & Business , Office 2013 ،Office 2016 License,خرید آفیس 365,لایسنس آفیس 365,لایسنس Office