مایکروسافت SQL سرور
مایکروسافت اس کیو ال سرور دارای ساختاری هوشمند همراه با اپلیکیشن های کاربردی در مواقع بحرانی است که به صورت مقیاس پذیر در بستر پلتفرم پایگاه های داده به گونه ای عمل میکند که همه چیز در امنیت کامل بر پایگاه داده ذخیره شود.

فروش لایسنس اورجینال اس کیو ال سرور 2016: خرید SQL Server اورجینال

تنها عرضه کننده ی معتبر و قانونی لایسنس های نسخه ی اصلی اس کیو ال سرور 2016، 2014 و 2012 و همکار رسمی تجاری مایکروسافت در ایران، خرید خرید عمده و تحویل آنی محصولات اصلی مایکروسافت و لایسنس های اوریجینال Microsoft SQL Server به صورت عمده در ایرانMicrosoft SQL Server (مایکروسافت اس کیو ال سرور) یک نرم‌افزار سیستم مدیریت بانک‌های اطلاعاتی است که توسط شرکت مایکروسافت توسعه داده می‌شود. برنامه نویسان ویندوز از این برنامه جهت بانک اطلاعاتی نرم افزار تحت ویندوز و وب خود استفاده می کنند.

سال 2016 یک سال با گام های بلند برای data business و داده ها در مایکروسافت بوده است، شرکت مایکروسافت با انتشار اخبار در مورد قابلیت ها و ویژگی های انتشار یافته ی نرم افزار sql server 2016 همه را بهت زده کرد.

نرم افزار sql server 2016 این ویژگی ها را ارائه کرده است:

1-قابلیت رمز گذاری که قادر می سازد داده در هر زمانی که استفاده شود حداکثر امنیت را داشته باشد.
2-حافظه ی پشتیبانی از پایگاه داده برای هر حجم کار با عملکرد افزایش می یابد.
3-عملکرد انبار داده ها باور نکردنی است، و برای داده هایی که عملکرد آن ها به صورت غیر خوشه ای است به صورت ترا بایت است.
4-اطلاعات برای هر شخص روی هر گوشی با هر سیستم عامل مثل android,ios,windows پشتیبانی خواهد شد.
5-تجزیه و تحلیل پیشرفته با استفاده از پشتیبانی R که مشتریان را قادر به انجام تجزیه و تحلیل زمان واقعی پیش بینی شده در هر دو داده ی عملیاتی و تحلیلی را انجام می دهد.
6-قابلیت های ابری ای که مشتریان را قادر به گسترش معماری هیبریدی می سازد تا هر حجم از اطلاعات را در محل سیستم های مبتنی بر سرویس ابری پارتیشن بندی کند و در عین حال در هزینه ها صرفه جویی شود و کارایی آن افزایش یابد.
این امکانات جدید همه در نرم افزار sql server است و شما نه تنها یک پایگاه داده جدید بلکه یک پلت فرم جدید برای مدیریت داده ها، تجزیه و تحلیل کسب و کار و برنامه های هوشمند خواهید داشت.
در واقع در سال گذشته، استفاده از کد بیسِ نرم افزار sql server 2016 بر روی بیش از 1.4 میلیون پایگاه داده sql در بستر ابری دیتا بیس های Azure به عنوان نرم افزار آنلاین خدمات رسانی آماده سازی و ارائه شده است، که بر پایه ی این تجربه واقعی پلت فرم sql server 2016 به عنوان یک پلت فرم فوق العاده قوی و سخت شناخته شده است.
گارنتنر به تازگی از ماکروسافت به عنوان یک پیشرو در صنعت سیستم های مدیریت پایگاه داده نام می برد، و هم چنین آن را یک سیستم مدیریتی برای انبار داده ها و راه حلی برای مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها معرفی کرده است.

 
 
نسخه 2012 دیتابیس مایکروسافت (یا همان MS SQL) تغییرات زیادی از لحاظ کارایی، سرعت و مدیریت حجم بسیار بالای داده ها داشته است که از میان آن ها می توان پشتیبانی از ویندوز آزور Windows Azure، توسعه در Cloud، تسهیل قابلیت انتقال دیتابیس ها از یک سرور به سرور دیگر، محیط یکپارچه برنامه نویسی برای برنامه نویسان، توسعه امکانات آنالیز سرویس و BI، بهبود عملکرد هسته Database نرم افزار، امکان جدید Backup Compression به منظور کاهش حجم نسخه پشتیبان اطلاعات، پردازش تا 64 پروسه به صورت همزمان، مدیریت حجم بالای داده ها، پشتیبانی کامل و بهبود یافته از PowerPivot و ... را نام برد.

گسترش نرم افزار sql server و اجرا بر روی Linux:


همچنین تجزیه و تحلیل پیشرفته ی نمودار های Magic Quadrant بر روی سیستم به صورت گسترش یافته در بستر sql server و اجرای آن بر روی سیستم عامل لینوکس نشان می دهد که نرم افزار sql server بر روی سیستم عامل لینوکس به خوبی کار می کند. این نرم افزار قادر به ارائه ی یک پلت فرم سازگار در سرتاسر ویندوز، سرور و لینوکس است. همچنین با آماده سازی پیش نمایش ارتباطات بین هسته ای امکانات پایگاه داده، این ویژگی نیز پس از تجزیه و تحلیل ها در سال 2017 بر روی اس کیو ال جدید قرار گرفت.
Sql server در لینوکس به مشتریان خود انعطاف بیشتری را در تحلیل اطلاعات، ارائه می دهد، برای عملکرد بهتر در صنعت، بهترین روش برای این منظور استفاده از کلاس های امنیتی و نوآوری در هیبرید است. مانند پایگاه داده که اجازه می دهد تا مشتری به اطلاعات خود و در محل مورد نظر با صرف کمترین زمان و هزینه دسترسی داشته باشد.
Al Gilen معاونت شرکت زیر ساخت در IDC می گوید: این تصمیم یک تصمیم بسیار مهم برای مایکروسافت است که اجازه می دهد تا پایگاه داده های شناخته شده و مورد اعتماد خود را به مجموعه ی گسترده ای از مشتریان خود ارائه دهد. وی ادامه داد: با در نظر گرفتن این محصول کلیدی در لینوکس، مایکروسافت برای اثبات تعهد خود برای کراس پلت فرم بودن محصولاتش استفاده کرد. ما می خواهیم این انتظار از sql server تصویب و تسریع بخشد.
sql server ارئه ی تجربه ای سازمانی به همراه قابلیت های کامل به عنوان یک دارایی با ارزش به مشتریان سازمانی سیستم عامل لینوکس در تمام دنیا را اثبات نموده است. ما معتقدیم که مشتریان ما این خبر خوش را خوش آمد می گویند و از افزایش سرمایه گذاری مایکروسافت بر روی لینوکس بسیار خرسند اند. این همکاری در زمینه کلاو های هیبریدی به طور گسترده نه تنها بر روی لینوکس بلکه بر روی سیستم عامل های میانه ای و PaaS، و با رو آوردن مشتری به سوی محصولات شرکتی، حق انتخاب پایگاه داده را برای مشتریان این حوزه نیز گسترده می کند.
مارک شاتلورت بنیان گذار کنونیکال می گوید: مشتریان در حال حاضر در حال استفاده از سرویس های azure بر روی Ubunto هستند، همچنین توسعه دهندگان قادر به ساخت برنامه های کاربردی مدرن با استفاده از قابلیت های شرکتی اس کیو ال بر روی سرور ها خواهند بود.
آوردن sql به لینوکس یکی دیگر از راه های ساخت محصول و محصولات جدید است تا سطح مخاطبین بیشتری را در دسترس قرار دهد. پیش از این شرکت مایکروسافت زامارین را خریداری نمود. علاوه بر آن ماکروسافت R سرور را با استفاده از تجزیه و تحلیل های تخصصی، قادر است تا از hadloop و داده ی TeraData پشتیبانی کند.
Editions overview


کلمات کلیدی:
خرید لایسنس اورجینال مایکروسافت اس کیو ال سرور 2016,خرید نسخه ی اصلی اس کیو ال سرور,لایسنس اصلی مایکروسافت
SQL Server 2016 license,Microsoft SQL Server 2016