مایکروسافت شیرپوینت سرور
در سازمان‌ها مدیریت، امنیت اطلاعات، حفظ حریم خصوصی شرکت ها و انطباق و انعطاف پذیری در شرایط کاری، نقش بِسِزایی دارد. مایکروسافت خود را موظف دانسته تا به بهترین شکل ممکن پلتفرم های سازمانی پیشرفته ای را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهد. نسخه 2016 شیرپوینت سرور، پایدارترین، توسعه پذیرترین و امن ترین نسخه ای است که تا کنون توسط مایکروسافت بهینه سازی شده است.

فروش قانونی لایسنس شیرپوینت سرور 2016: شیرپوینت سرور اورجینال

تنها عرضه کننده ی معتبر و قانونی لایسنس های نسخه ی اصلی شیرپوینت سرور 2016، 2013 و 2010 و همکار رسمی تجاری مایکروسافت در ایران، خرید عمده و تحویل آنی محصولات اصلی مایکروسافت و لایسنس های اوریجینال Microsoft SharePoint Server به صورت انحصاری در ایرانشیرپوینت به عنوان یک درگاه اطلاعاتی سازمان با قابلیت مدیریت اسناد، مدیریت و سفارشی‌سازی داده‌ها و قابلیت تعریف و مدیریت سایت‌های نامحدود ایجاد شده است.

شیرپوینت به اعضای یک تیم کمک می کندتا در یک محیط همکاری به ارتباط و تبادل اطلاعات بپردازند که این موضوع به متمرکز کردن اطلاعات سازمانی کمک بسیاری می کند. فایل ها و اسناد بر روی سیستم های شخصی ذخیره سازی می شوند و اطلاعات معمولاً از طریق پروتکل های اختصاصی رد و بدل شده، پروتکل های ارتباطی برای انتقال فایلها و اسناد وابسته به اشخاص است، بعضی افراد از ایمیل استفاده می کنند، بعضی افراد درایو و پوشه ها به اشتراک می گذارند و یا به طرق دیگر کارهای متفاوت را انجام می دهند.
شیرپوینت اسناد این واحد های مختلف گفته شده را در یک مکان متمرکز کرده و از یک ساختار انتقال اطلاعات یکپارچه به منظور اشتراک گذاری استفاده می کند.

شیرپوینت سرور به صورت یک نرم‌افزار قابل نصب بر روی زیرساخت فناوری اطلاعات به سازمان‌ها عرضه شده است که امکانات بیشتری نسبت به نسخه ی موجود در آفیس دارد. همچنین بروز رسانی های دوره ای آن با فاصله ی زمانی قابل توجهی عرضه می شود.

در یک جمله می توان شیر پوینت سرور را یک پرتال اطلاعات متمرکز سازمانی دانست که تمام اطلاعات سازمانی را در بر می گیرد.

مایکروسافت اعلام کرده است که شیرپوینت ۱۶۰ میلیون کاربر در ۷۵۰۰۰ سازمان در سراسر دنیا دارد.

 
 

اهمیت بکار گیری شیر پوینت در سازمان هاتصمیم گیری سریع و در دسترس بودن دو پارامتر حیاتی برای کارآمد تر بودن سازمان به حساب می آیند. از جمله نیاز های ضروری در هر کاری، امکان دسترسی به اطلاعات به روز و به هنگام دنیای کسب و کار امروز است. شیرپوینت 2016 ذخیره فایل ها و اشتراک گذاری اسناد را با استفاده از امکانات پیشرفته موبایل و صفحات لمسی تسهیل کرده و با تدارک حجم وسیعی از اِلِمان ها و ویژگی ها، امنیت اطلاعات حساس و محرمانه را تضمین می کند به گونه ای که کاربران مشخص به اطلاعات تعیین شده در بازه ی زمانی برنامه ریزی شده دسترسی داشته باشند.از اساسی ترین تمایزات و پیشرفت های نسخه" 2016 sharepoint server با ورژن های قدیمی تر توسعه تجربه کاربری هیبریدی شیرپوینت روی سرور است. بدین ترتیب شرکت ها قادر خواهند بود تا دسترسی های امنی را به داده ها و اپلیکیشن ها از هر مکانی ایجاد کنند. "


پیش نمایش شیرپوینت سرور 2016 یک first look از ساختار جدید ارائه می کند که در تعریف محدوده ،مقیاس و قابلیت اطمینان شیرپوینت سرور 2016 یاری خواهد کرد. از آن جا که ما شیرپوینت سرور 2016 را برروی platform هسته ای مشابه با شیرپوینت آنلاین می سازیم ، نباید از مشاهده تشابهات بین این دو شگفت زده شوید . شیرپوینت سرور 2016 نیازهای کاربر جدید را برآورده می سازد. برای متخصصان آی تی این نمایش ، عملکرد و مقیاس بهبود یافته و مدیریت ساده سازی شده و برای توسعه دهندگان ، فرصت برای ساخت cloud یا on-premises را ارائه می دهد. با انتشار پیش نمایش شیرپوینت ما همچنان به افزودن قابلیت های جدید که نشان دهنده سرمایه گذاری های ما در قابلیت های مخاطبین است ادامه می دهیم. آن چه که امروز به اشتراک میگذاریم تنها بخشی از آن چه در شیرپوینت 2016 وجود خواهد داشت است.به صورت پیش فرض رابط کاربری شیرپوینت مشابه مایکروسافت آفیس است و یکپارچگی بالایی با مجموعه آفیس دارد. ابزارهای تحت وب شیرپوینت به گونه‌ای طراحی شده است که توسط کاربر غیر فنی قابل استفاده باشد. شیرپوینت بستر مناسبی برای راهکارهایی چون پورتال داخلی، مدیریت فایل ها و اسناد، تعاملات تیمی، شبکه های اجتماعی، اکسترانت، وب سایت ها، جستجوی سازمانی و هوش تجاری می‌باشد. علاوه بر این شیرپوینت قابلیت یکپارچه سازی سیستمها، یکپارچه سازی فرآیندها و اتوماسیون گردش کارها را فراهم می‌کند.قابلیت های جدید شیرپوینت 2016

بهبود و تغییرات UI

مورد درخور توجه در باره ی آخرین نسخه شیرپوینت مایکروسافت، تمرکز آن بر تجربه ی کاربر است. شیرپوینت 2016 تغییرات به ظاهر اندک اما بنیادینی در UI نوار ابزار شیرپوینت داشته است، چنانکه اگر کاربر از نسخه ی هیبریدی سرور و پردازش ابری استفاده کند، تجربه کاربری، یکسان خواهد ماند.

پیشرفت قابل توجه در کاربری صفحات لمسی

شیرپوینت سرور 2016 از آخرین تکنولوژی روز برای همگام سازی اطلاعات و سیستم ناتیفیکیشن های بر بستر تلفن همراه بهره می برد. با سرمایه گذاری زیادی که روی HTML5 شده است، شیرپوینت سرور 2016 قابلیتی را برای متخصصان IT و طراحان فراهم می کند که بطور مشخص محتوا را در دستگاهی خاص نمایش دهند که باعث می شود تا کاربران به اطلاعاتی مورد نیاز خود، بدون در نظر گرفتن اندازه صفحه ای که برای دیدن اطلاعات انتخاب می کنند، دسترسی داشته باشند.

پشتیبانی از فایل های بزرگتر

شیرپوینت سرور 2016 آپلود فایل های بزرگ تر از 10 گیگابایت پشتیبانی می کند چرا که امروزه حجم اندک فایل های متنی جای خود را به فایل های حجیم تر صوتی و تصویری داده اند.

محدوده ها و مرزبندی ها

شیرپوینت 2016 پیشرفت قابل توجهی در مقادیر مطلق داده هایی که می تواند به کار بگیرد دارد. به طوریکه حداکثر حافظه پایگاه داده حدود 1TB است که به معنای آن است که این حافظه نسبت به نسخه های پیشین حدودا" 5 برابر شده است. دیتابیس ها قادر به نگهداری حدود صد هزار مجموعه سایت را دارند. همچنین لیست ها و کتابخانه ها ارتقاء داده شده اند و شاهد افزایشِ حداکثر سایز آیتم ها در یک نما، از 2000 به 5000 هستیم. کتابخانه ها توانایی نگهداری اسناد بزرگ با حداکثر سایز فایل افزایش 5 برابری به 10GB را خواهند داشت که این افزایش این امکان را برای شما فراهم می کند تا فایل های ویدئو یا CAD DRAWINGS بزرگتری را در شیرپوینت ذخیره کنید.

سنجش انطباق

شیرپوینت سرور 2016 دارای ویژگی ها و قابلیت هایی است که امنیت اطلاعات حساس را تضمین می کند و دسترسی ها را کنترل می نماید.

سنجش اعتبار

اعتبارسنجی در شیرپوینت 2016 با استاندارد کردن در SAML و OAuth تضمین می شود.

رمز گذاری ارتباطات SMTP

شیرپوینت 2016 برخی پیشرفت های امنیتی پیرامون سرویس SMTP داشته است که به منظور رمزی نگاری کردن ایمیل های فرستاده شده از طرف شیرپوینت ، از رمزگذاری ارتباط start TLS استفاده کرده است و از این پس قادر خواهد بود تا از درگاههای غیر استاندارد استفاده کند.

Patching

در نسخه های قبلی برای بروزرسانی شیرپوینت 37 فایل مجزا ، بعلاوه 10 فایل برای هر بسته ی زبانی نصب شده وجود داشت که برای هر patch باید پردازش می شد. در شیرپوینت 2016 برای پردازش ، 2 فایل بعلاوه یک فایل برای هر بسته زبانی وجود دارد. بزرگترین پیشرفت در patching برای شیرپوینت 2016 قابلیت نصب بر روی سرور در حال کار است. شما میتوانید patch ها را در وسط روز بدون تاثیرگذاری بر دسترسی کاربران نصب کنید.


SharePoint Server 2016


Modernize your on-premises infrastructure with SharePoint Server 2016, improving performance, reliability, and scale while providing a foundation for future innovation.کلمات کلیدی:خرید لایسنس اورجینال مایکروسافت شیرپوینت سرور2016,لایسنس اصلی مایکروسافت شیر پوینت سرور 2016
Microsoft Share Point Server 2016,Microsoft Share Point license