مایکروسافت ویژوال استودیو 2017شرایط ویژه ی فروش لایسنس قانونی ویژوال استودیو مایکروسافت نسخه ی اصلی توسط همکار تجاری مایکروسافت در ایران

 تحویل آنی تعداد درخواست لایسنس ها تا 50 درصد تخفیف نسبت به قیمت اصلی

قدرتمند ترین و محبوب ترین نرم افزار کد نویسی دنیا

امروزه تمامی برنامه نویسان بخوبی بر این نکته آگاهند که ویژوال استودیو ساخته ی مایکروسافت رقیبی ندارد و در نوع خود و در میان زبان های سطح بالا حرف اول را می زند. با به بازار امدن نسخه های 2013, 2015 و 2017 ویژوال استودیو بازار کد نویسی رونقی تازه گرفت چرا که تسهیل روند برنامه نویسی از نکته های بارز این محصول مایکروسافت است.

فروش نسخه ی اصلی(اورجینال) لایسنس های مایکروسافت ویژوال استودیو 2015 و2017

تنها عرضه کننده ی قانونی لایسنس های اورجینال و نسخه ی اصلی ویژوال استودیو 2013, 2015 و2017 و همکار معتبر و رسمی تجاری مایکروسافت در ایران، خرید عمده و تحویل آنی محصولات اصلی مایکروسافت و لایسنس های اوریجینال Microsoft Visual Studio به صورت انحصاری در ایران

ویژوال استودیو، نرم افزاری است قدرتمند که تا به حال تمام زوایای آن برای یک شخص قابل اندازه گیری نبوده است.


به شکلی که یکی از قدرتمند ترین ابزار برنامه نویسی سطح بالا به حساب می آید. این شاهکار مایکروسافت قابلیت های بسیاری دارد از جمله ی آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. انعطاف پذیری در برنامه نویسی برای هر مقصودی و به هر زبانی، از جمله اپلیکیشن های اندرویید و ... گرفته تا وب و نرم افزار های سنگین تخصصی
2. برای استفاده های سازمانی همراه با قابلیت هایی برای کار گروهی بر روی پروژه ها در هر وسعت و پیچیده گی
3. ساخت اپلیکیشن به طور همزمان برای سه سیستم عامل ویندوز و اندرویید و IOS
4. هزاران توسعه دهنده (Extention) از PHP گرفته تا بازی ها
5. کد ها در غالب C#, C++, JavaScript, Python, TypeScript, Visual Basic, F# و بیشتر

مروری بر تحولات ویژوال استودیو مایکروسافتویژوال استودیو مجموعه ای از برنامه‌هاست که با هم تعامل و ارتباط نزدیکی دارند و شرکت مایکروسافت آن ها را در قالب یک برنامه به توسعه دهندگان برنامه‌های کاربردی روی پلتفرم های شناخته شده از جمله ویندوز، دات نت، مک او اس و حتی لینوکس ارائه داده است. Visual Studio قابل استفاده و کدنویسی برای کنسول، ویندوز، سرویس های ویندوز، اپلیکیشن های موبایل برای هر سه سیستم عامل های ویندوز فون و ای او اس و اندرویید، برنامه‌های کاربردی ASP.NET و سرویسهای تحت وب ASP.NET و همچنین به تمامی زبان ها مانند C++, C#, VB.NET, J قابل ویرایش است. تمرکز اصلی این نرم‌افزار از اولین نسخه‌های آن تا کنون بر روی خصوصیت IDE بودن آن است که به برنامه نویس اجازه می‌دهد تا برنامه‌های کاربردی مستقل، وب‌گاه، برنامه‌های کاربردی وب و یا سرویس‌های وب را که بر روی تعدادی از PlatFormهای پشتیبانی شده توسط Microsoft .NET Framework و همچنین Platform هایی مانند Microsoft Windows servers and workstations, PocketPC Smartphones و World Wide Web browsers اجرا می‌شوند را براحتی ایجاد نماید .کاربردهای Visual Studio شامل:

• Console applications این کاربرد خطوط دستور را در محیطی غیر گرافیکی اجرا می کند . این کاربرد برای برخی از ابزارهای کوچک یا برای اجرا شدن کدها توسط دیگر کاربردها استفاده می‌شود .
• Windows forms applications : برای برنامه‌های کاربردی ویندوزی که با استفاده ازframework.NET نوشته می‌شوند .
• Windows services : سرویس ها برنامه‌های کاربردی هستند که در پس زمینه ویندوز اجرا می‌شوند .
• ASP.NET applications : ASP.NET یک تکنولوژی قدرتمند برای طراحی و ساخت صفحات وب پویا است.
• ASP.NET web services : ASP.NET مدل سرویسهای وب را بطور کامل فراهم نموده تا شما براحتی و با سرعت سرویسهای وب را تولید نمایید.
• Windows Mobile applications : می ‌تواند بر روی ابزارهایی که شامل framework هستند مانند Pocket PC ها و همچنین cell phones هایی که پلت فرم Microsoft Smartphone بر روی آنها اجرا می‌شود ، اجرا گردد.
• MFC/ATL/Win32 applications : شما همچنان می ‌توانید برنامه‌های سنتی MFC ،ATL یا برنامه‌های Win32را با استفاده از C++ ایجاد نمایید . این برنامه‌ها برای اجرا به .NET Frameworkنیاز ندارند اما نمی‌ توانند از مزایای .Net framework نیز بهره‌ای ببرند .
• Visual Studio add-ins : شما می‌توانید از خود ویژوال استودیو برای ساخت توابعی جدید و قابل اضافه شدن به خود ویژوال استودیو استفاده نمایید . Visual Studio کاربردهای دیگری نیز برای توسعه برنامه‌های کاربردی ، کار با databases ، ساخت گزارشها و ... دارد.

برخی از قابلیت های دیگر ویژوال استودیو
 
 


همان طور که می دانید ویژوال استودیو Microsoft Visual Studio حرفه ای ترین و غنی ترین محیط توسعه یافته به منظور ایجاد برنامه های کاربردی مختلف و برنامه نویسی آنها در محیطی کاملا پیشرفته می باشد. شما با ویژوال استودیو می توانید در یک برنامه تمامی کدهای خود را با زبان های برنامه نویسی مختلف نوشته و ویراستاری کرده و آنها را به شکل فایل های اجرایی درآورید. امکان نوشتن برنامه برای Android و iOS نیز امکان پذیر بوده و انواع برنامه های ابری و ذخیره سازی نیز با این نرم افزار نوشته می شود. محیط برنامه کاملا توسعه یافته و دارای گرافیک بالا و زیبایی می باشد که می توانید براحتی کدهای خود را مدیریت نمایید. از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به نوشتن هرگونه پروژه با هرگونه پیچیدگی و اندازه و همچنین برنامه ریزی پیشرفته و آسان و اشکال یابی پیشرفته آن اشاره کرد.