System Center 2016 Virtual Machine Manager

شناسه محصول: FQC-9352065 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

26.700.000 تومان27.030.000 تومان

System Center 2016 Virtual Machine Manager

شناسه محصول: FQC-9352065 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

26.700.000 تومان27.030.000 تومان

System Center 2016 Virtual Machine Manager (یا SCVMM 2016) یکی از ابزارهای کلیدی در محدوده مرکز داده و مدیریت منابع مجازی‌سازی بر اساس Microsoft Windows Server و Hyper-V است. امکاناتی که VMM 2016 ارائه می‌دهد شامل مدیریت یکپارچه محیط‌های مجازی، ایجاد و مدیریت ماشین‌های مجازی، مانیتورینگ و راپورت‌گیری، ایجاد پروفایل‌ها و تهیه نقشه‌های شبکه مجازی است. به صورت کلی این ابزار به شرکت‌های بزرگ کمک می‌کند تا محیط‌های مجازی خود را مدیریت کنند.

ویژگی‌های کلیدی System Center 2016 Virtual Machine Manager

1. مدیریت محیط‌های مجازی یکپارچه: VMM 2016 قابلیت مجازی‌سازی و مدیریت سرورهای فیزیکی و ماشین‌های مجازی را به یکپارچه‌ترین شکل ممکن فراهم می‌کند.

2. ایجاد و مدیریت ماشین‌های مجازی: با استفاده از System Center 2016 Virtual Machine Manager، می‌توانید ماشین‌های مجازی را ایجاد کرده، پیکربندی کرده و مدیریت کنید.

3. مانیتورینگ و راپورتگیری: این ابزار امکان مانیتورینگ عملکرد ماشین‌های مجازی و ارائه گزارش‌های جامع در مورد وضعیت این ماشین‌ها را فراهم می‌کند.

4. ایجاد پروفایل‌ها و تهیه نقشه‌های شبکه مجازی: System Center 2016 Virtual Machine Manager به شما امکان می‌دهد تا پروفایل‌های ماشین‌های مجازی را تعریف کرده و نقشه‌هایی از شبکه‌های مجازی خود ایجاد کنید.

5. مستندسازی و پشتیبانی: این ابزار به کاربران این امکان را می‌دهد تا مستندات لازم را ایجاد کرده و از آنها در فرآیند پشتیبانی و بازیابی استفاده کنند

از System Center 2016 Virtual Machine Manager چه نتیجه‌ای میگیریم؟

System Center 2016 Virtual Machine Manager یک ابزار قدرتمند و گزینه‌ای عالی برای مدیریت محیط‌های مجازی در سازمان‌هاست. این ابزار امکانات گسترده‌ای را برای مدیریت یکپارچه منابع مجازی ارائه می‌دهد و با ویژگی‌های پیشرفته خود، می‌تواند به بهبود عملکرد و بهره‌وری سازمان‌ها کمک کند.

** توجه داشته باشید که لایسنس این محصول از نوع MSDN میباشد. این نسخه (لایسنس یکبار فعالسازی) قابلیت نصب و فعالسازی تنها یک مرتبه بروی یک سخت افزار را داراست، و لازم به ذکر است نصب و فعالسازی مجدد حتی بروی سیستم اول نیز ممکن نیست. برای اطلاعات بیشتر درباره این نوع و دیگر انواع لایسنس‌ها و خصوصیات آنها لطفا بخش سوالات متداول را با دقت بخوانید.

 

 

این لایسنس تمامی امکانات دیگر انواع لایسنس را داراست و هیچ گونه محدودیت و تفاوتی خاصی در شرایط استفاده، امکانات و فعالسازی ندارد.
این نوع لایسنس از نوع جاسازی شده در دیسک نصب (Embedded) می باشد، شما از طریق لینک دانلود یکتا (unique) دیسک نصب را از مایکروسافت مستقیما دانلود کرده و استفاده می‌کنید.

لایسنس این محصول از نوع OLP Academic ,Charity و دیگر انواع لایسنس که با مدارک خرید غیر واقعی و یا جعلی تهیه می‌شوند نمی‌باشد، همچنین ﻻﯾﺴﻨﺲ‌ﻫﺎى ارائه ﺷﺪه ﻫﯿﭽﮕﻮﻧﻪ ﻣﺤﺪودﯾﺖ ﻫﺴﺘﻪ پردازنده (Core) ندارند.

لایسنس با امکان استعلام مستقیم از مایکروسافت و قابلیت نصب و فعالسازی به دفعات بروی یک سخت افزار و استفاده مادام العمر می‌باشد.
به جهت موجودی انبوه شرکت ﺗﺤﻮﯾﻞ این ﻣﺤﺼﻮل ﺑﻪ ﺻﻮرت فوری ﺑﻮده و شامل شرایط گارانتی و پشتیبانی رایگان شرکت جهت فعالسازی و استفاده از لایسنس می‌باشد.

سرعت

روان تر از همیشه

امنیت
اهمیت دادن به اطلاعاتتان
پایداری
آماده برای رقابت
فاکتور رسمی
ارائه فاکتور و پیش فاکتور رسمی
اصالت
اورجینال بودن محصولات
قانونی

تجربه یک خرید قانونی

ما را در رسانه ها و خبرگزاری های مطرح داخلی و خارجی دنبال کنید (اطلاعات بیشتر)

برخی از مزایای نسخه‌های اورجینال :

مشتریان ما: