سیاست حفظ حریم خصوصی

این خط‌مشی رازداری نحوه جمع‌آوری، استفاده و اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی شما را هنگام بازدید یا خرید از (URL فروشگاه) توضیح می‌دهد.

چه اطلاعات شخصی جمع آوری می کنیم؟

هنگامی که از سایت بازدید می کنید، ما به طور خودکار اطلاعات خاصی را در مورد دستگاه شما جمع آوری می کنیم، از جمله اطلاعات مربوط به مرورگر وب، آدرس IP، منطقه زمانی و برخی از کوکی هایی که روی دستگاه شما نصب شده اند.

علاوه بر این، هنگام مرور سایت، ما اطلاعاتی در مورد صفحات وب یا محصولاتی که مشاهده می‌کنید، وب‌سایت‌ها یا عبارات جستجویی که شما را به سایت ارجاع می‌دهند و اطلاعاتی درباره نحوه تعامل شما با سایت جمع‌آوری می‌کنیم. ما به این اطلاعات جمع آوری شده به صورت خودکار به عنوان اطلاعات دستگاه اشاره می کنیم.

ما اطلاعات دستگاه را با استفاده از فناوری های زیر جمع آوری می کنیم:

 • کوکی ها فایل های داده ای هستند که در دستگاه یا رایانه شما قرار می گیرند و اغلب شامل یک شناسه منحصر به فرد ناشناس هستند.
 • فایل‌های گزارش اقدامات انجام شده در سایت را ردیابی می‌کنند و داده‌هایی از جمله آدرس IP، نوع مرورگر، ارائه‌دهنده خدمات اینترنت، صفحات ارجاع/خروج، و مهرهای تاریخ/زمان را جمع‌آوری می‌کنند.

تمام ابزارها و یا فناوری های ردیابی دیگر که توسط وب سایت شما استفاده می شود را ذکر کنید.

همچنین، هنگامی که خریدی انجام می‌دهید یا تلاش می‌کنید از طریق سایت خریدی انجام دهید، ما اطلاعات خاصی از جمله نام، آدرس صورت‌حساب، آدرس حمل و نقل، اطلاعات پرداخت (شامل شماره کارت اعتباری، ذکر انواع پرداخت‌های پذیرفته‌شده، آدرس ایمیل) را از شما جمع‌آوری می‌کنیم. و شماره تلفن. به این اطلاعات سفارش می گویند.

مطمئن شوید که تمام اطلاعات دیگری را که جمع آوری می کنید ذکر کرده اید.

با اطلاعات شخصی در این خط‌مشی رازداری، ما در مورد اطلاعات دستگاه و اطلاعات سفارش صحبت می‌کنیم.

ما چگونه از اطلاعات شخصی شما استفاده میکنیم؟

ما از اطلاعات سفارشی که به طور کلی جمع‌آوری می‌کنیم برای انجام هرگونه سفارشی که از طریق سایت انجام می‌شود (از جمله پردازش اطلاعات پرداخت شما، ترتیب ارسال و ارائه فاکتورها و/یا تأییدیه‌های سفارش) استفاده می‌کنیم.

علاوه بر این، ما از این اطلاعات سفارش برای موارد زیر استفاده می کنیم:

 • با شما ارتباط برقرار کند.
 • سفارشات ما را از نظر خطر یا تقلب بالقوه بررسی کنید.
 • هنگامی که مطابق با اولویت هایی که با ما به اشتراک گذاشته اید، اطلاعات یا تبلیغات مربوط به محصولات یا خدمات خود را در اختیار شما قرار می دهیم.

ما از اطلاعات دستگاهی که جمع‌آوری می‌کنیم برای کمک به بررسی خطرات احتمالی و کلاهبرداری (به ویژه آدرس IP شما) و به طور کلی برای بهبود و بهینه‌سازی سایت خود استفاده می‌کنیم.

به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود

ما اطلاعات شخصی شما را با اشخاص ثالث به اشتراک می گذاریم تا به ما در استفاده از اطلاعات شخصی شما، همانطور که در بالا توضیح داده شد، کمک کنیم.
ما همچنین از Google Analytics استفاده می کنیم تا به ما در درک نحوه استفاده مشتریانمان کمک کند.
در نهایت، ما همچنین ممکن است اطلاعات شخصی شما را به اشتراک بگذاریم تا با قوانین و مقررات قابل اجرا مطابقت داشته باشیم، برای پاسخ به احضاریه، حکم جستجو یا سایر درخواست‌های قانونی برای اطلاعاتی که دریافت می‌کنیم، یا به‌طور دیگری از حقوق خود محافظت کنیم.

حقوق شما

شما، این حق را دارید که به اطلاعات ما در مورد شما دسترسی داشته باشید و بخواهید که اطلاعات شخصی شما اصلاح، به روز یا حذف شود. اگر مایلید از این حق استفاده کنید، لطفا با ما تماس بگیرید.

حفظ داده ها

وقتی سفارشی را از طریق سایت ثبت می کنید، اطلاعات سفارش شما را برای سوابق خود حفظ می کنیم مگر اینکه و تا زمانی که از ما بخواهید این اطلاعات را حذف کنیم.

خردسالان

این سایت برای افراد زیر سن (به وضوح ذکر سن) در نظر گرفته نشده است.

تغییرات

ما ممکن است هر از چند گاهی این خط مشی رازداری را به‌روزرسانی کنیم تا مثلاً تغییراتی را در رویه‌هایمان یا به دلایل عملیاتی، قانونی یا نظارتی دیگر منعکس کنیم.

خط مشی کوکی برای مایکروسافت لایسنس

کوکی ها چیست؟

همانطور که تقریباً در همه وب‌سایت‌های حرفه‌ای معمول است، این سایت از کوکی‌ها، که فایل‌های کوچکی هستند که در رایانه شما دانلود می‌شوند، برای بهبود تجربه شما استفاده می‌کند. این صفحه توضیح می‌دهد که آنها چه اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کنند، چگونه از آن استفاده می‌کنیم و چرا گاهی اوقات نیاز به ذخیره این کوکی‌ها داریم. ما همچنین نحوه جلوگیری از ذخیره شدن این کوکی ها را به اشتراک خواهیم گذاشت، اما ممکن است برخی از عناصر عملکرد سایت ها را کاهش دهد یا “شکست”.

چگونه از کوکی ها استفاده می کنیم؟

ما از کوکی ها به دلایل مختلفی که در زیر توضیح داده شده است استفاده می کنیم. متأسفانه در بیشتر موارد هیچ گزینه استاندارد صنعتی برای غیرفعال کردن کوکی ها بدون غیرفعال کردن کامل عملکرد و ویژگی هایی که به این سایت اضافه می کنند وجود ندارد. اگر مطمئن نیستید که آیا به آنها نیاز دارید یا نه، توصیه می شود در صورت استفاده از آنها برای ارائه خدماتی که شما استفاده می کنید، همه کوکی ها را کنار بگذارید.

غیرفعال کردن کوکی ها

می توانید با تنظیم تنظیمات مرورگر خود از تنظیم کوکی ها جلوگیری کنید (برای چگونگی انجام این کار به راهنمای مرورگر خود مراجعه کنید). توجه داشته باشید که غیرفعال کردن کوکی ها بر عملکرد این وب سایت و بسیاری از وب سایت هایی که بازدید می کنید تأثیر می گذارد. غیرفعال کردن کوکی ها معمولاً منجر به غیرفعال کردن برخی از عملکردها و ویژگی های این سایت می شود. بنابراین توصیه می شود کوکی ها را غیرفعال نکنید.

کوکی هایی که ما تنظیم می کنیم

 • کوکی های مربوط به حساب

اگر یک حساب کاربری با ما ایجاد کنید، ما از کوکی ها برای مدیریت فرآیند ثبت نام و مدیریت عمومی استفاده خواهیم کرد. این کوکی‌ها معمولاً هنگام خروج از سیستم حذف می‌شوند، اما در برخی موارد ممکن است پس از آن باقی بمانند تا تنظیمات برگزیده سایت شما را هنگام خروج از سیستم به خاطر بسپارند.

 • کوکی های مربوط به ورود به سیستم

هنگامی که شما وارد سیستم شده اید از کوکی ها استفاده می کنیم تا بتوانیم این واقعیت را به خاطر بسپاریم. این امر باعث می‌شود هر بار که از یک صفحه جدید بازدید می‌کنید مجبور نباشید وارد سیستم شوید. این کوکی‌ها معمولاً هنگام خروج از سیستم حذف یا پاک می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که فقط هنگام ورود به سیستم می‌توانید به ویژگی‌ها و مناطق محدود دسترسی داشته باشید.

 • کوکی های مربوط به خبرنامه ایمیل

این سایت خدمات اشتراک خبرنامه یا ایمیل را ارائه می‌دهد و ممکن است از کوکی‌ها برای یادآوری اینکه آیا قبلاً ثبت‌نام کرده‌اید و اینکه آیا اعلان‌های خاصی را که ممکن است فقط برای کاربران مشترک لغو اشتراک شده معتبر باشد نشان داده شود، استفاده شود.

 • سفارشات در حال پردازش کوکی های مرتبط

این سایت تسهیلات تجارت الکترونیک یا پرداخت را ارائه می دهد و برخی از کوکی ها برای اطمینان از اینکه سفارش شما بین صفحات به خاطر سپرده می شود ضروری است تا بتوانیم آن را به درستی پردازش کنیم.

 • کوکی های مربوط به نظرسنجی

هر از گاهی نظرسنجی‌ها و پرسش‌نامه‌های کاربران را پیشنهاد می‌کنیم تا بینش‌های جالب، ابزارهای مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم یا پایگاه کاربران خود را با دقت بیشتری درک کنید. این نظرسنجی‌ها ممکن است از کوکی‌ها برای یادآوری افرادی که قبلاً در نظرسنجی شرکت کرده‌اند یا برای ارائه نتایج دقیق پس از تغییر صفحات به شما استفاده کنند.

 • کوکی های مرتبط را تشکیل می دهد

وقتی داده‌ها را از طریق فرمی مانند فرم‌های موجود در صفحات تماس یا فرم‌های نظر ارسال می‌کنید، ممکن است کوکی‌ها طوری تنظیم شوند که جزئیات کاربر شما را برای مکاتبات بعدی به خاطر بسپارند.

کوکی های شخص ثالث

در برخی موارد خاص، ما از کوکی های ارائه شده توسط اشخاص ثالث قابل اعتماد نیز استفاده می کنیم. در بخش زیر توضیح می‌دهیم که با کدام کوکی‌های شخص ثالث ممکن است از طریق این سایت مواجه شوید.

 • این سایت از Google Analytics استفاده می کند که یکی از گسترده ترین و قابل اعتمادترین راه حل های تجزیه و تحلیل در وب است تا به ما کمک کند تا نحوه استفاده شما از سایت و روش هایی را که می توانیم تجربه شما را بهبود بخشیم، درک کنیم. این کوکی‌ها ممکن است مواردی مانند مدت زمانی که در سایت سپری می‌کنید و صفحاتی که بازدید می‌کنید را ردیابی کنند تا بتوانیم به تولید محتوای جذاب ادامه دهیم.
 • برای اطلاعات بیشتر در مورد کوکی های Google Analytics، به صفحه رسمی Google Analytics مراجعه کنید.
 • تجزیه و تحلیل شخص ثالث برای ردیابی و اندازه گیری میزان استفاده از این سایت استفاده می شود تا بتوانیم به تولید محتوای جذاب ادامه دهیم. این کوکی‌ها ممکن است مواردی مانند مدت زمانی که در سایت یا صفحاتی که بازدید می‌کنید را ردیابی کنند که به ما کمک می‌کند بفهمیم چگونه می‌توانیم سایت را برای شما بهبود دهیم.
 • هر از گاهی ویژگی های جدید را آزمایش می کنیم و تغییرات ظریفی را در نحوه ارائه سایت ایجاد می کنیم. هنگامی که ما هنوز در حال آزمایش ویژگی‌های جدید هستیم، ممکن است از این کوکی‌ها استفاده شود تا اطمینان حاصل شود که شما در حین حضور در سایت تجربه ثابتی دریافت می‌کنید و در عین حال مطمئن می‌شویم که کاربران ما از کدام بهینه‌سازی‌ها بیشتر استقبال می‌کنند.
 • همانطور که ما محصولات را می فروشیم، برای ما مهم است که آماری را در مورد اینکه چه تعداد از بازدیدکنندگان سایت ما واقعاً خرید می کنند و به همین ترتیب این نوع داده هایی است که این کوکی ها ردیابی می کنند، درک کنیم. این برای شما مهم است زیرا به این معنی است که می‌توانیم پیش‌بینی‌های تجاری دقیقی انجام دهیم که به ما امکان می‌دهد تبلیغات و هزینه‌های محصول خود را نظارت کنیم تا از بهترین قیمت ممکن اطمینان حاصل کنیم.

اطلاعات بیشتر

امیدواریم که همه چیز را برای شما روشن کرده باشد، اما اگر همچنان به دنبال اطلاعات بیشتر هستید، می توانید از طریق یکی از روش های تماس ترجیحی ما با ما تماس بگیرید:

مایکروسافت لایسنس به عنوان اولین تأمین کننده رسمی لایسنس‌های اصلی محصولات مایکروسافت و تنها همکار تجاری رسمی مایکروسافت در ایران (Microsoft Partner)، با سابقه فعالیت بیش از یک دهه در واردات عمده محصولات اورجینال مایکروسافت و همکاری با بیش از یکصد هولدینگ و سازمان دولتی، خصوصی و بین‌المللی شاخص و مطرح در ایران، با وجود تحریم های آمریکا، به واسطه شخصیت حقوقی مستقل خود در انگلستان Talee Limited، به عنوان Partner & Solution Provider رسمی مایکروسافت مشغول به فعالیت است. با توجه به حجم موجودی شرکت، تمامی محصولات به صورت فوری تحویل داده می‌شوند و دارای پشتیبانی، گارانتی و همچنین پشتیبانی فنی مایکروسافت هستند. علاوه بر این، لازم به ذکر است که هیچ یک از محصولات ارائه شده از نوع OEM ،Academic یا Charity نیستند و تمامی محصولات با لایسنس Retail و یا Volume License معتبر و قابل استعلام از مایکروسافت ارائه می‌شوند. مایکروسافت لایسنس به عنوان یک تأمین کننده رسمی، با فعالیت طولانی در ارائه محصولات اصلی مایکروسافت و تجربه ارائه خدمات به بسیاری از سازمان‌های خصوصی و دولتی برجسته کشور، افتخار دارد که تمام محصولات نرم‌افزاری مایکروسافت را بدون واسطه و با شرایط تحویل آنی و با تضمین بهترین قیمت (بر اساس نوع لایسنس و شرایط استفاده) به صورت مستقیم عرضه نماید.

• سیاست رازداری و کوکی ها تیر 1403

برخی از مزایای نسخه‌های اورجینال :

• سیاست رازداری و کوکی ها تیر 1403

ما را در رسانه ها و خبرگزاری های مطرح داخلی و خارجی دنبال کنید (اطلاعات بیشتر)

مشتریان ما:

رتبه بندی