Microsoft 365 Family(Office 365 Home)

شناسه محصول: FQC-9352029 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

11.200.000 تومان

Microsoft 365 Family(Office 365 Home)

شناسه محصول: FQC-9352029 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

11.200.000 تومان

لایسنس آفیس 365 خانگی – اکانت آفیس 365 هوم – Microsoft 365 Home خرید لایسنس اورجینال

لایسنس فعالسازی برای حداکثر 6 نفر، شامل برنامه‌های Office، حداکثر 6 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری – یک ترابایت برای هر نفر – و امنیت پیشرفته برای همه دستگاه‌های شما.

مایکروسافت 365 خانواده (آفیس 365 خانگی)

با آخرین برنامه‌های مجهز به هوش مصنوعی یک قدم جلوتر باشید:

با ویژگی‌های کمک هوشمند در Word ،Excel و PowerPoint اسناد الهام بخشی ایجاد کنید.

با 1 ترابایت حافظه ابری OneDrive حداکثر 500000 عکس و پرونده ذخیره کنید. (* اندازه پرونده 2 مگابایتی را فرض می‌کنید)

از یک ایمیل و تقویم بدون تبلیغات با Outlook لذت ببرید.

از Microsoft 365 در دسکتاپ، لپ‌تاپ، تبلت و تلفن خود استفاده کنید. مایکروسافت 365 با ویندوز، macOS ،iOS و Android سازگار است.

محصولات مایکروسافت آفیس به دو دسته مادام العمر و اشتراک سالیانه تقسیم می‍شوند. لایسنس سالیانه سرویس آفیس، آفیس 365 نام دارد و با داشتن این اشتراک کاربران قادر به نصب نرم افزار‍های آفیس بر روی تمام پلتفرم‌ها هستند. اگر چه با توجه به هزینه سالیانه نسخه‌های آفیس 365، این نسخه‌ها در مقایسه با نسخه‌های مادام العمر (مانند آفیس 2019) هزینه به مراتب بیشتری در طی زمان برای کاربر در بر دارد ولی آفیس 365 دو سرویس وان درایو (فضای ذخیره ابری) و اسکایپ (تماس تلفنی بین المللی) را داراست که این سرویس‌ها در نسخه‌های مادام العمر آفیس ارائه نمی‌شوند.

لازم به ذکر است کلیه سرویس‌های و نرم افزار‌های مایکروسافت که به صورت Subscription مدت دار ارائه می‌شوند برای فعالسازی و استفاده در ایرا ن(خصوصا سرویس‌های سازمانی و Azure) محدودیت‌هایی داشته و بایستی از طریق تغییر آی‌پی و موقعیت دستگاه فعال و یا استفاده شوند. لذا مایکروسافت لایسنس استفاده از این نسخه‌ها را تنها برای کاربران ایرانی مقیم کشورهای خارجی و یا سازمان‌های خارجی مستقر در ایران (شرکت‌های بین المللی، سفارت خانه‌ها و…) توصیه می‌کند.

لازم به ذکر است لایسنس ارائه شده جهت این نسخه اشتراکی به صورت ارسال دعوتنامه به ایمیل و یا اکانت از قبل فعال شده نبوده و کلید لایسنس به طور مستقیم در اختیار کاربر قرار می‌گیرد و تنها توسط ایشان استفاده می‌شود.

** توجه داشته باشید که لایسنس این محصول از نوع Retail میباشد. این نسخه لایسنس‌ها مادام العمر بوده و هیچ گونه محدودیتی در زمان استفاده آن ها بر روی سیستم شما وجود ندارد. همچنین این لایسنس‌ها را میتوان به دفعات بر روی سیستم خود نصب و راه اندازی کرده و در صورت پاک کردن نرم افزار خود می توانید مجددا آن را فعال سازی کنید.
برای اطلاعات بیشتر درباره این نوع و دیگر انواع لایسنس‌ها و خصوصیات آنها لطفا بخش سوالات متداول را با دقت بخوانید.

 

 

*پس از تکمیل فرآیند خرید، لایسنس (کد فعال سازی) به همراه لینک دانلود نسخه اصلی آن به ایمیل وارد شده ارسال میگردد لطفا در وارد کردن ایمیل دقت فرمایید.
این لایسنس به صورت عضویت یکساله بوده و نیاز به خرید مجدد به صورت سالیانه دارد. همچنین تمامی لایسنس‌های ارایه شده قابل استعلام مستقیم از مایکروسافت می‌باشند.
لطفا برای اطلاعات تکمیلی بخش سوالات متداول، شرایط خرید و شرایط پشتیبانی و گارانتی را در منوی اصلی با دقت مطالعه فرمایید.

سرعت

روان تر از همیشه

امنیت
اهمیت دادن به اطلاعاتتان
پایداری
آماده برای رقابت
فاکتور رسمی
ارائه فاکتور و پیش فاکتور رسمی
اصالت
اورجینال بودن محصولات
قانونی

تجربه یک خرید قانونی

ما را در رسانه ها و خبرگزاری های مطرح داخلی و خارجی دنبال کنید (اطلاعات بیشتر)

برخی از مزایای نسخه‌های اورجینال :

مشتریان ما: