Windows Server 2022 Datacenter

شناسه محصول: FQC-9352117 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

105.000.000 تومان105.330.000 تومان

Windows Server 2022 Datacenter

شناسه محصول: FQC-9352117 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

105.000.000 تومان105.330.000 تومان

خرید ویندوز سرور 2022 دیتاسنتر: لایسنس ویندوز سرور 2022 دیتاسنتر- ویندوز سرور 2022 دیتا سنتر اورجینال

ویندوز سرور 2022 دیتاسنتر یکی از جدید‌ترین نسخه‌های سیستم عامل ویندوز سرور مایکروسافت است که به‌صورت اختصاصی برای محیط‌های دیتاسنتر و مراکز داده و زیرساخت‌های پرسرعت و پرآبشار طراحی شده است. این نسخه با هدف افزایش کارایی، امنیت و همچنین پایداری برای محیط‌های کسب و کار حرفه‌ای به‌کار گرفته می‌شود. در ادامه، به بررسی ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و مزایای ویندوز سرور 2022 دیتاسنتر می‌پردازیم.

معماری جدید: ویندوز سرور 2022 دیتاسنتر بر اساس معماری جدیدی اقدام به عملکرد می‌نماید که امکانات مدیریتی پیشرفته تری را فراهم می‌کند. این معماری شامل قابلیت‌های جدیدی مانند تکنولوژی ابری، اتصال شبکه به جهانی و سیستم فایروال جدید است که امنیت و کارایی سیستم را بهبود می‌بخشد.

افزایش دسترسی: ویندوز سرور 2022 دیتاسنتر از همزمانی بالا و کاهش زمان تعلیق در مقایسه با نسخه‌های قبلی برخوردار است. این نسخه قابلیت راه‌اندازی مجدد سرور در حالت فردوسرور را ارائه می‌دهد که نیاز را به توقف تمام سرویس‌ها و از دست رفتن دسترسی را برای کاربران کاهش می‌دهد.

بهبود امنیت: امنیت همواره از اهمیت بالایی در محیط‌های دیتاسنتر برخوردار است. ویندوز سرور 2022 دیتاسنتر برای مقابله با تهدیدات امنیتی به‌روزرسانی شده است و قابلیت‌های جدیدی مانند هویت و دسترسی به ویژگی‌های مختلف، رمزنگاری همراهی، امنیت پیشرفته‌ی ویندوز هایبروتکشن و اشاره‌گر قابلیت‌های تامین امنیت جدید را فراهم می‌کند.

افزایش عملکرد: ویندوز سرور 2022 دیتاسنتر به ارائه امکانات جدیدی برای بهبود کارایی و افزایش سرعت عملکرد سرویس‌ها پرداخته است. قابلیت‌هایی مانند ذخیره سازی مبتنی بر فلش، تقسیم بندی منابع به‌صورت هوشمند و قابلیت‌هایی که مصرف مصرفی مالیاتی را کاهش داده است، از ویژگی‌های مهم این نسخه هستند.

پشتیبانی از برنامه‌های مجازی: ویندوز سرور 2022 دیتاسنتر قابلیت‌هایی را برای مدیریت و استفاده از برنامه‌های مجازی مانند کانتینرهای ویندوزی و هایپرو ارائه می‌دهد. این قابلیت‌ها به مدیران اجازه می‌دهد برنامه‌ها و سرویس‌ها را بر روی سرویس‌های مجازی جابجا کنند بدون اینکه بار سنگینی بر روی سیستم و نرم افزارهای اصلی داشته باشد.

ویندوز سرور 2022 دیتاسنتر با بهینه‌سازی‌ها و قابلیت‌های جدید خود، به عنوان یکی از پرقدرت‌ترین سیستم‌عامل‌های سرور برای محیط‌های دیتاسنتر در مقایسه با نسخه‌های قبلی به شمار می‌رود. با امکانات امنیتی و عملکردی پیشرفته، ویندوز سرور 2022 دیتاسنتر مناسب‌ترین گزینه برای سازمان‌ها و شرکت‌هایی است که به استفاده از زیرساخت‌های داده محور نیاز دارند.

این نسخه قابلیت نصب و فعالسازی بروی یک سخت افزار و فعالسازی مجدد به روی آن را به دفعات داراست، لازم به ذکر است در صورت ارتقا سخت افزار نیز قادر به استفاده مجدد لایسنس بروی سیستم خود خواهید بود.

** توجه داشته باشید که لایسنس این محصول از نوع Retail میباشد. این نسخه لایسنس‌ها مادام العمر بوده و هیچ گونه محدودیتی در زمان استفاده آن ها بر روی سیستم شما وجود ندارد. همچنین این لایسنس‌ها را میتوان به دفعات بر روی سیستم خود نصب و راه اندازی کرده و در صورت پاک کردن نرم افزار خود می توانید مجددا آن را فعال سازی کنید.
برای اطلاعات بیشتر درباره این نوع و دیگر انواع لایسنس‌ها و خصوصیات آنها لطفا بخش سوالات متداول را با دقت بخوانید.

 

 

*پس از تکمیل فرآیند خرید، لایسنس (کد فعال سازی) به همراه لینک دانلود نسخه اصلی آن به ایمیل وارد شده ارسال میگردد لطفا در وارد کردن ایمیل دقت فرمایید.
لایسنس این محصول از نوع OLP Academic ,Charity و دیگر انواع لایسنس که با مدارک خرید غیر واقعی و یا جعلی تهیه می‌شوند نمی‌باشد، همچنین ﻻﯾﺴﻨﺲ‌ﻫﺎى ارائه ﺷﺪه ﻫﯿﭽﮕﻮﻧﻪ ﻣﺤﺪودﯾﺖ ﻫﺴﺘﻪ پردازنده (Core) ندارند.
این لایسنس به صورت عضویت یکساله بوده و نیاز به خرید مجدد به صورت سالیانه دارد. همچنین تمامی لایسنس‌های ارایه شده قابل استعلام مستقیم از مایکروسافت می‌باشند.
به جهت موجودی انبوه شرکت ﺗﺤﻮﯾﻞ این ﻣﺤﺼﻮل ﺑﻪ ﺻﻮرت فوری ﺑﻮده و شامل شرایط گارانتی و پشتیبانی رایگان شرکت جهت فعالسازی و استفاده از لایسنس می‌باشد.
لطفا برای اطلاعات تکمیلی بخش سوالات متداول، شرایط خرید و شرایط پشتیبانی و گارانتی را در منوی اصلی با دقت مطالعه فرمایید.

سرعت

روان تر از همیشه

امنیت
اهمیت دادن به اطلاعاتتان
پایداری
آماده برای رقابت
فاکتور رسمی
ارائه فاکتور و پیش فاکتور رسمی
اصالت
اورجینال بودن محصولات
قانونی

تجربه یک خرید قانونی

ما را در رسانه ها و خبرگزاری های مطرح داخلی و خارجی دنبال کنید (اطلاعات بیشتر)

برخی از مزایای نسخه‌های اورجینال :

مشتریان ما: