Windows 11 Enterprise

شناسه محصول: FQC-9352090 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

14.700.000 تومان25.320.000 تومان

Windows 11 Enterprise

شناسه محصول: FQC-9352090 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

14.700.000 تومان25.320.000 تومان

لایسنس ویندوز 11 Enterprise – ویندوز 11 اینترپرایز اورجینال – لایسنس اورجینال ویندوز 11

ویرایش Enterprise نسخه‌ای با امکانات بیشتر به نسبت نسخه‌ی پرو محسوب میشود که مایکروسافت امکانات ویژه‌ای برای سازمان‌ها در این نسخه اضافه کرده است و امنیت در این ویرایش در بالاترین سطح خود قرار دارد و ویژگی‌ها در این ویرایش به گونه ایست که برای تجارت‌های بزرگ و ارگان‌ها کاملا مناسب است. Enterprise گران ترین نسخه از ویندوز 11 محسوب میشود. این ویرایش با توجه به ویژگی‌ها احتمالا از پایداری بیشتری برخوردار است اما قطعا ویژگی‌های مضاعف این نسخه نسبت به پرو به درد کاربران حرفه‌ای و گیمر‌ها نخواهد خورد.

ویرایش Enterprise ویندوز 11 مایکروسافت نسبت به نسخه پرو امکانات بیشتری دارد و کامل‌تر محسوب می‌شود. در این ویرایش همانطور که از نام آن نیز مشخص است؛ مایکروسافت امکانات ویژه‌ای برای سازمان‌ها و موسسات فراهم کرده است. گفتنی است امنیت این ویرایش در بالاترین سطح خود قرار دارد و ویژگی‌ها در ویرایش Enterprise به گونه‌ای است که برای تجارت‌های بزرگ و ارگان‌ها کاملا مناسب است.

تفاوت ویندوز Windows 11 Enterprise LTSC با سایر نسخه‌های عادی ویندوز 11 Enterprise در سبک بودن و سرعت بهتر، پشتیبانی بلند مدت و دریافت بروز رسانی‌های پایدار میباشد، در Windows 11 Enterprise LTSC ویندوز استور و برنامه‌های مترو حذف شده است، آپدیت‌های ارائه شده برای این ویندوز تست شده میباشد و تنها آپدیت‌های امنیتی برای این ویندوز منتشر میشود. همچنین مدت پشتیبانی ارائه شده مایکروسافت به این ویرایش حداقل 11 سال است که نسبت به نسخه‌های عادی دو برابر طولانی‌تر می‌باشد.

** توجه داشته باشید که لایسنس این محصول از نوع VL – Retail Usage Rights میباشد. برای اطلاعات بیشتر از انواع لایسنس‌ها و خصوصیات آنها لطفا بخش سوالات متداول را با دقت بخوانید.

*پس از تکمیل فرآیند خرید، لایسنس (کد فعال سازی) به همراه لینک دانلود نسخه اصلی آن به ایمیل وارد شده ارسال میگردد لطفا در وارد کردن ایمیل دقت فرمایید.

این نسخه (لایسنس ریتیل) قابلیت نصب و فعالسازی بروی یک سخت افزار و فعالسازی مجدد بروی آن را به دفعات داراست، لازم به ذکر است در صورت ارتقا سخت افزار نیز قادر به استفاده مجدد لایسنس بروی سیستم خود خواهید بود.

ضمنا این لایسنس به صورت مادام العمر بوده و نیازی به هیچ گونه خرید مجدد به صورت سالیانه ندارد.

همچنین تمامی لایسنس‌های ارائه شده قابل استعلام مستقیم از مایکروسافت می‌باشند.
به جهت موجودی انبوه شرکت ﺗﺤﻮﯾﻞ این ﻣﺤﺼﻮل ﺑﻪ ﺻﻮرت فوری ﺑﻮده و شامل شرایط گارانتی و پشتیبانی رایگان شرکت جهت فعالسازی و استفاده از لایسنس می‌باشد.

لطفا برای اطلاعات تکمیلی بخش سوالات متداول، شرایط خرید و شرایط پشتیبانی و گارانتی را در منوی اصلی با دقت مطالعه فرمایید.

سرعت

روان تر از همیشه

امنیت
اهمیت دادن به اطلاعاتتان
پایداری
آماده برای رقابت
فاکتور رسمی
ارائه فاکتور و پیش فاکتور رسمی
اصالت
اورجینال بودن محصولات
قانونی

تجربه یک خرید قانونی

ما را در رسانه ها و خبرگزاری های مطرح داخلی و خارجی دنبال کنید (اطلاعات بیشتر)

برخی از مزایای نسخه‌های اورجینال :

مشتریان ما: