• Dynamics CRM Server 365

لایسنس مایکروسافت سی آر ام 365 - داینامیک سی آر آم 365 اورجینال - خرید Dynamics CRM Server 365 - فروش مایکروسافت CRM

 مایکروسافت سی آر ام 365 On-Premises (Microsoft CRM 365 On-Premises) یک نسخه محلی (On-Premises) از سامانه مدیریت ارتباط با مشتری (Customer Relationship Management) توسط مایکروسافت است. این نسخه به معنایی که نسخه میزبانی شده در خدمات ابری نیست و بر روی سرورهای داخلی سازمان نصب و اجرا می شود.

با استفاده از Microsoft CRM 365 On-Premises، سازمانها می توانند فعالیتهای مختلف خود را، از جمله مدیریت و فروش در سطح مشتری، پشتیبانی مشتریان، بازاریابی و تجزیه و تحلیل ها را بهبود بخشند. این سیستم قابلیت هایی مانند آنالیز داده ها، ایجاد گزارشات سفارشی، اطلاعات مشتریان، فرصتهای فروش و یادآوری های تماس را فراهم می کند.

استفاده از نسخه On-Premises به سازمانها امکان می دهد از قابلیت های CRM بهره ببرند و در عین حال کنترل کامل را بر روی داده های خود حفظ کنند. این نسخه به طور معمول برای سازمانهایی که امنیت و کنترل داده ها برایشان اهمیت دارد یا نیاز به سفارشی سازی و انتقال فرآیندها دارند، مناسب است.

برخی از ویژگی‌های نسخه On-Premises شامل موارد زیر می‌شود:

  1. کنترل کامل: مشتریان از قابلیت کنترل کامل بر نصب، پشتیبانی و امنیت CRM خود برخوردار هستند.
  2. مدیریت داخلی: امکان مدیریت داخلی توسط تیم فنی سازمان در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.
  3. انعطاف‌پذیری: این نسخه امکان سفارشی‌سازی و تنظیمات دقیق‌تر برای مشتریان را فراهم می‌کند.
  4. صرفه‌جویی در هزینه‌ها: مشتریان می‌توانند هزینه‌هایی که در مورد نسخه بدون اتصال داینمیکس 365 مربوط به خدمات Cloud را پرداخت می‌کنند، صرفه‌جویی کنند.


لایسنس این محصول از نوع MSDN می باشد، این نوع لایسنس اصلی بوده و مستقیما از سمت مایکروسافت برای استفاده در شرکت های توسعه نرم افزار برای مقاصد توسعه و طراحی محصول و با قیمت های پایین تر  ارائه می شود، این لایسنس ها مادام العمر بوده و بروی یک سخت افزار امکان نصب و فعالسازی مجدد دارند.
این لایسنس تمامی امکانات دیگر انواع لایسنس را داراست و هیچ گونه محدودیت و تفاوتی خاصی در شرایط استفاده، امکانات و فعالسازی ندارد.
این نوع لایسنس از نوع جاسازی شده در دیسک نصب (Embedded) می باشد، شما از طریق لینک دانلود یکتا (unique) دیسک نصب را از مایکروسافت مستقیما دانلود کرده و استفاده می کنید

لایسنس این محصول  از نوع OLP Academic, Charity و دیگر انواع لایسنس که با مدارک خرید غیر واقعی و یا جعلی  تهیه می شوند نمی باشد، همچنین ﻻﯾﺴﻨﺲ ﻫﺎى اراﯾﻪ ﺷﺪه ﻫﯿﭽﮕﻮﻧﻪ ﻣﺤﺪودﯾﺖ ﻫﺴﺘﻪ پردازنده (Core) ندارند.

لایسنس با امکان استعلام مستقیم از مایکروسافت  و قابلیت نصب و فعالسازی به دفعات بروی یک سخت افزار و استفاده مادام العمر می باشد.
به جهت موجودی انبوه شرکت ﺗﺤﻮﯾﻞ این ﻣﺤﺼﻮل ﺑﻪ ﺻﻮرت فوری ﺑﻮده  و شامل شرایط گارانتی و پشتیبانی رایگان شرکت جهت فعالسازی و استفاده از لایسنس می باشد.

Dynamics CRM Server 365

  • کد محصول: MSDN (قابل استعلام مستقیم از مایکروسافت)
  • موجودی: در انبار
  • 115,500,000تومان

دلایل تفاوت قیمت (؟)

گزینه های در دسترس


محصولات مرتبط

Dynamics CRM Server 2015

Dynamics CRM Server 2015

لایسنس این محصول از نوع MSDN می باشد، این نوع لایسنس اصلی بوده و مستقیما از سمت مایکروسافت برای استفاده در شرکت های توسعه نرم افزار برای مقاصد توسعه و طراحی محصول و با قیمت های پایین تر  ار..

55,800,000تومان

Dynamics CRM Server 2016

Dynamics CRM Server 2016

لایسنس این محصول از نوع MSDN می باشد، این نوع لایسنس اصلی بوده و مستقیما از سمت مایکروسافت برای استفاده در شرکت های توسعه نرم افزار برای مقاصد توسعه و طراحی محصول و با قیمت های پایین تر ..

79,500,000تومانMicrosoftLicense.com
ما را در رسانه ها و خبرگزاری های مطرح داخلی و خارجی دنبال کنید (اطلاعات بیشتر)


برخی از مزایای نسخه های اورجینال :

  Original License Benefits   

Microsoft Partner


برخی از مشتریان:مسیریابی:لایسنس ویندوز-ویندوز 10 اورجینال-ویندوز 11 اورجینال-ویندوز سرور اورجینال-ویندوز سرور 2022 اورجینال-خرید ویندوز سرور 2022-لایسنس ویندوز سرور 2019-خرید آفیس اورجینال-آفیس 2021 اورجینال-آفیس 2019 اورجینال-لایسنس آفیس 365-خرید ویندوز 11