Dynamics CRM Server 365

شناسه محصول: FQC-9352039 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

115.500.000 تومان115.830.000 تومان

Dynamics CRM Server 365

شناسه محصول: FQC-9352039 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

115.500.000 تومان115.830.000 تومان

لایسنس مایکروسافت سی آر ام 365 – داینامیک سی آر آم 365 اورجینال – خرید Dynamics CRM Server 365 – فروش مایکروسافت CRM

مایکروسافت سی آر ام 365 On-Premises (Microsoft CRM 365 On-Premises) یک نسخه محلی (On-Premises) از سامانه مدیریت ارتباط با مشتری (Customer Relationship Management) توسط مایکروسافت است. این نسخه به معنایی که نسخه میزبانی شده در خدمات ابری نیست و بر روی سرورهای داخلی سازمان نصب و اجرا می‌شود.

با استفاده از Microsoft CRM 365 On-Premises، سازمانها می‌توانند فعالیتهای مختلف خود را، از جمله مدیریت و فروش در سطح مشتری، پشتیبانی مشتریان، بازاریابی و تجزیه و تحلیل‌ها را بهبود بخشند. این سیستم قابلیت‌هایی مانند آنالیز داده‌ها، ایجاد گزارشات سفارشی، اطلاعات مشتریان، فرصتهای فروش و یادآوری‌های تماس را فراهم می‌کند.

استفاده از نسخه On-Premises به سازمانها امکان می‌دهد از قابلیت‌های CRM بهره ببرند و در عین حال کنترل کامل را بر روی داده‌های خود حفظ کنند. این نسخه به طور معمول برای سازمانهایی که امنیت و کنترل داده‌ها برایشان اهمیت دارد یا نیاز به سفارشی سازی و انتقال فرآیندها دارند، مناسب است.

برخی از ویژگی‌های نسخه On-Premises شامل موارد زیر می‌شود:

کنترل کامل: مشتریان از قابلیت کنترل کامل بر نصب، پشتیبانی و امنیت CRM خود برخوردار هستند.
مدیریت داخلی: امکان مدیریت داخلی توسط تیم فنی سازمان در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.
انعطاف‌پذیری: این نسخه امکان سفارشی‌سازی و تنظیمات دقیق‌تر برای مشتریان را فراهم می‌کند.
صرفه‌جویی در هزینه‌ها: مشتریان می‌توانند هزینه‌هایی که در مورد نسخه بدون اتصال داینمیکس 365 مربوط به خدمات Cloud را پرداخت می‌کنند، صرفه‌جویی کنند.

** توجه داشته باشید که لایسنس این محصول از نوع MSDN میباشد. این نسخه (لایسنس یکبار فعالسازی) قابلیت نصب و فعالسازی تنها یک مرتبه بروی یک سخت افزار را داراست، و لازم به ذکر است نصب و فعالسازی مجدد حتی بروی سیستم اول نیز ممکن نیست. برای اطلاعات بیشتر درباره این نوع و دیگر انواع لایسنس‌ها و خصوصیات آنها لطفا بخش سوالات متداول را با دقت بخوانید.

 

این لایسنس تمامی امکانات دیگر انواع لایسنس را داراست و هیچ گونه محدودیت و تفاوتی خاصی در شرایط استفاده، امکانات و فعالسازی ندارد.
این نوع لایسنس از نوع جاسازی شده در دیسک نصب (Embedded) می باشد، شما از طریق لینک دانلود یکتا (unique) دیسک نصب را از مایکروسافت مستقیما دانلود کرده و استفاده می‌کنید.

لایسنس این محصول از نوع OLP Academic ,Charity و دیگر انواع لایسنس که با مدارک خرید غیر واقعی و یا جعلی تهیه می‌شوند نمی‌باشد، همچنین ﻻﯾﺴﻨﺲ‌ﻫﺎى ارائه ﺷﺪه ﻫﯿﭽﮕﻮﻧﻪ ﻣﺤﺪودﯾﺖ ﻫﺴﺘﻪ پردازنده (Core) ندارند.

لایسنس با امکان استعلام مستقیم از مایکروسافت و قابلیت نصب و فعالسازی به دفعات بروی یک سخت افزار و استفاده مادام العمر می‌باشد.
به جهت موجودی انبوه شرکت ﺗﺤﻮﯾﻞ این ﻣﺤﺼﻮل ﺑﻪ ﺻﻮرت فوری ﺑﻮده و شامل شرایط گارانتی و پشتیبانی رایگان شرکت جهت فعالسازی و استفاده از لایسنس می‌باشد.

سرعت

روان تر از همیشه

امنیت
اهمیت دادن به اطلاعاتتان
پایداری
آماده برای رقابت
فاکتور رسمی
ارائه فاکتور و پیش فاکتور رسمی
اصالت
اورجینال بودن محصولات
قانونی

تجربه یک خرید قانونی

ما را در رسانه ها و خبرگزاری های مطرح داخلی و خارجی دنبال کنید (اطلاعات بیشتر)

برخی از مزایای نسخه‌های اورجینال :

مشتریان ما: