Dynamics CRM Server 2015

شناسه محصول: FQC-9352041 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

55.800.000 تومان56.130.000 تومان

Dynamics CRM Server 2015

شناسه محصول: FQC-9352041 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

55.800.000 تومان56.130.000 تومان

لایسنس مایکروسافت سی آر ام 2015 – داینامیک سی آر آم 2015 اورجینال – خرید Dynamics CRM Server 2015 – فروش مایکروسافت 2015 CRM

Dynamics CRM Server 2015 یکی از قدرتمندترین و پیشرفته‌ترین نرم‌افزارهای مدیریت روابط با مشتریان است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه می‌شود. این نرم‌افزار با استفاده از ابزارهای قدرتمند و ساده، به سازمان‌ها کمک می‌کند تا فرآیندهای مربوط به مشتریان خود را بهبود داده و به بهترین شکل از منابع خود بهره‌برداری کنند.

Dynamics CRM Server 2015 به سازمان‌ها امکان مدیریت ارتباط با مشتریان را در سطوح مختلف فراهم می‌کند. با استفاده از این نرم‌افزار، می‌توانید اطلاعات مشتریان را تماماً در یک مکان مرکزی ذخیره کرده و بدون نیاز به سرچ و جستجوی طولانی، به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. همچنین، این نرم‌افزار به شما امکان پیگیری کمپین‌های بازاریابی، وضعیت فروش و پروژه‌های مختلف را نیز می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های برجسته Dynamics CRM Server 2015، قابلیت شخصی‌سازی بالا است. با استفاده از این نرم‌افزار، می‌توانید فرآیندهای کاری خود را مطابق با نیازهای خاص سازمان خود تنظیم کنید و ابزارها و گزارش‌های خود را بر اساس این فرآیندهای تعریف شده سفارشی کنید. همچنین، با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید با تیم خود و دیگران در سازمان به راحتی همکاری کنید و اطلاعات را با ارباب رجوع مشترک به اشتراک بگذارید.

همچنین، Dynamics CRM Server 2015 امکاناتی نیز در حوزه هوش مصنوعی و تحلیل داده‌ها فراهم می‌کند. این نرم‌افزار به شما ابزارها و راهکارهای مناسبی را برای تحلیل و پیش‌بینی رفتار مشتریان و استفاده از آن‌ها در تصمیم‌گیری‌های استراتژیک می‌دهد.

به طور کلی، Dynamics CRM Server 2015 یک ابزار بسیار قدرتمند و کامل برای مدیریت روابط با مشتریان است. این نرم‌افزار قابلیت این را دارد تا به سازمان‌ها کمک کند تا بهترین استفاده را از منابع خود برای جلب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی کنند و همچنین فرآیندهای کسب و کار خود را بهبود دهند.

** توجه داشته باشید که لایسنس این محصول از نوع MSDN میباشد. این نسخه (لایسنس یکبار فعالسازی) قابلیت نصب و فعالسازی تنها یک مرتبه بروی یک سخت افزار را داراست، و لازم به ذکر است نصب و فعالسازی مجدد حتی بروی سیستم اول نیز ممکن نیست. برای اطلاعات بیشتر درباره این نوع و دیگر انواع لایسنس‌ها و خصوصیات آنها لطفا بخش سوالات متداول را با دقت بخوانید.

 

این لایسنس تمامی امکانات دیگر انواع لایسنس را داراست و هیچ گونه محدودیت و تفاوتی خاصی در شرایط استفاده، امکانات و فعالسازی ندارد.
این نوع لایسنس از نوع جاسازی شده در دیسک نصب (Embedded) می باشد، شما از طریق لینک دانلود یکتا (unique) دیسک نصب را از مایکروسافت مستقیما دانلود کرده و استفاده می‌کنید.

لایسنس این محصول از نوع OLP Academic ,Charity و دیگر انواع لایسنس که با مدارک خرید غیر واقعی و یا جعلی تهیه می‌شوند نمی‌باشد، همچنین ﻻﯾﺴﻨﺲ‌ﻫﺎى ارائه ﺷﺪه ﻫﯿﭽﮕﻮﻧﻪ ﻣﺤﺪودﯾﺖ ﻫﺴﺘﻪ پردازنده (Core) ندارند.

لایسنس با امکان استعلام مستقیم از مایکروسافت و قابلیت نصب و فعالسازی به دفعات بروی یک سخت افزار و استفاده مادام العمر می‌باشد.
به جهت موجودی انبوه شرکت ﺗﺤﻮﯾﻞ این ﻣﺤﺼﻮل ﺑﻪ ﺻﻮرت فوری ﺑﻮده و شامل شرایط گارانتی و پشتیبانی رایگان شرکت جهت فعالسازی و استفاده از لایسنس می‌باشد.

سرعت

روان تر از همیشه

امنیت
اهمیت دادن به اطلاعاتتان
پایداری
آماده برای رقابت
فاکتور رسمی
ارائه فاکتور و پیش فاکتور رسمی
اصالت
اورجینال بودن محصولات
قانونی

تجربه یک خرید قانونی

ما را در رسانه ها و خبرگزاری های مطرح داخلی و خارجی دنبال کنید (اطلاعات بیشتر)

برخی از مزایای نسخه‌های اورجینال :

مشتریان ما: