System Center 2016 Data Protection Manager

شناسه محصول: FQC-9352068 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

23.400.000 تومان23.730.000 تومان

System Center 2016 Data Protection Manager

شناسه محصول: FQC-9352068 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

23.400.000 تومان23.730.000 تومان

System Center 2016 Data Protection Manager (یا DPM)، یک نرم‌افزار بسیار کارآمد برای مدیریت و راه‌اندازی فرآیندهای پشتیبان‌گیری و بازیابی داده‌ها است. این نرم‌افزار امکانات متعددی ارائه می‌دهد که کمک می‌کند تا سیستم‌ها و داده‌های حساس سازمان‌ها به‌طور کامل محافظت شده و خطرات احتمالی در صورت وقوع مشکلات نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری کاسته و در صورت نیاز به سرعت بازیابی شوند.

ویژگی‌ها و قابلیت‌های مهم System Center 2016 Data Protection Manager

1. پشتیبان‌گیری چند لایه: DPM امکان پشتیبان‌گیری از داده‌ها در سطوح مختلف را فراهم می‌کند، از جمله پشتیبان‌گیری از داده‌های فایل، داده‌های سرور، داده‌های ماشین‌های مجازی و برنامه‌های SQL Server.

2. بازیابی سریع: این نرم‌افزار به سازمان‌ها امکان بازیابی سریع داده‌ها را فراهم می‌کند، که می‌تواند در صورت نیاز به بازگرداندن داده‌ها به حالت قبل از حادثه بسیار مفید باشد.

3. پایش و گزارش‌دهی: System Center 2016 Data Protection Manager به سازمان‌ها امکان پایش و مانیتورینگ پشتیبان‌گیری و بازیابی داده‌ها را فراهم می‌کند، همچنین گزارش‌دهی جامع در زمینه عملکرد و وضعیت پشتیبان‌گیری را فراهم می‌کند.

4. حفاظت از داده‌های حساس: DPM امکان رمزنگاری داده‌ها و حفاظت از آن‌ها در مقابل دسترسی غیرمجاز را فراهم می‌کند، که اطمینان حاصل می‌کند که داده‌های حساس سازمان محافظت شده و امن هستند.

5. انطباق با استانداردهای امنیتی: System Center 2016 Data Protection Manager با پشتیبانی از استانداردهای امنیتی مختلف، از جمله HIPAA و GDPR، به سازمان‌ها کمک می‌کند تا به راحتی با الزامات قوانین حفاظت داده‌ای رعایت شود.

6. پشتیبان‌گیری پیشرفته: این ابزار از قابلیت‌هایی مانند Incremental Backup، Express Full Backup و Short-term و Long-term Retention برای بهینه سازی فرآیند پشتیبان‌گیری و صرفه‌جویی در فضای ذخیره‌سازی استفاده می‌کند.

به طور خلاصه، با استفاده از System Center 2016 Data Protection Manager، سازمان‌ها می‌توانند عملکرد IT و داده‌های خود را بهبود بخشند، از آن‌ها محافظت کرده و در صورت نیاز به سرعت بازیابی کنند. این ابزار به سازمان‌ها کمک می‌کند تا هزینه‌های پشتیبان‌گیری و بازیابی را کاهش دهند و اطلاعات حساس خود را امن نگه دارند.

** توجه داشته باشید که لایسنس این محصول از نوع MSDN میباشد. این نسخه (لایسنس یکبار فعالسازی) قابلیت نصب و فعالسازی تنها یک مرتبه بروی یک سخت افزار را داراست، و لازم به ذکر است نصب و فعالسازی مجدد حتی بروی سیستم اول نیز ممکن نیست. برای اطلاعات بیشتر درباره این نوع و دیگر انواع لایسنس‌ها و خصوصیات آنها لطفا بخش سوالات متداول را با دقت بخوانید.

 

این لایسنس تمامی امکانات دیگر انواع لایسنس را داراست و هیچ گونه محدودیت و تفاوتی خاصی در شرایط استفاده، امکانات و فعالسازی ندارد.
این نوع لایسنس از نوع جاسازی شده در دیسک نصب (Embedded) می‌باشد، شما از طریق لینک دانلود یکتا (unique) دیسک نصب را از مایکروسافت مستقیما دانلود کرده و استفاده می‌کنید.

لایسنس این محصول از نوع OLP Academic ,Charity و دیگر انواع لایسنس که با مدارک خرید غیر واقعی و یا جعلی تهیه می‌شوند نمی‌باشد، همچنین ﻻﯾﺴﻨﺲ‌ﻫﺎى ارائه ﺷﺪه ﻫﯿﭽﮕﻮﻧﻪ ﻣﺤﺪودﯾﺖ ﻫﺴﺘﻪ پردازنده (Core) ندارند.

لایسنس با امکان استعلام مستقیم از مایکروسافت و قابلیت نصب و فعالسازی به دفعات بروی یک سخت افزار و استفاده مادام العمر می‌باشد.
به جهت موجودی انبوه شرکت ﺗﺤﻮﯾﻞ این ﻣﺤﺼﻮل ﺑﻪ ﺻﻮرت فوری ﺑﻮده و شامل شرایط گارانتی و پشتیبانی رایگان شرکت جهت فعالسازی و استفاده از لایسنس می‌باشد.

سرعت

روان تر از همیشه

امنیت
اهمیت دادن به اطلاعاتتان
پایداری
آماده برای رقابت
فاکتور رسمی
ارائه فاکتور و پیش فاکتور رسمی
اصالت
اورجینال بودن محصولات
قانونی

تجربه یک خرید قانونی

ما را در رسانه ها و خبرگزاری های مطرح داخلی و خارجی دنبال کنید (اطلاعات بیشتر)

برخی از مزایای نسخه‌های اورجینال :

مشتریان ما: