Windows Server 2022

ویندوز سرور 2022 اورجینال: لایسنس ویندوز سرور 2022 - لایسنس اورجینال ویندوز سرور 2022

ویندوز سرور نام تجاری گروهی از سیستم عامل های سرور است که توسط مایکروسافت منتشر شده است.  ویندوز سرور ها معمولا برای ارائه خدمات به کاربران و کنترل شبکه های مشترک، برنامه ها و ذخیره داده ها مورد استفاده قرار میگیرند. ویندوز سرور 2022 یک سیستم عامل سرور است که توسط شرکت مایکروسافت توسعه داده شده است. این سیستم عامل برای اجرای برنامه ها و خدماتی که به صورت متمرکز بر روی یک شبکه قرار دارند طراحی شده است. ویندوز سرور 2022 (Windows Server 2022) ویژگی های جدید و پیشرفته ای را در زمینه مجازی سازی و شبکه، ذخیره سازی، تجربه کاربر، محاسبات ابری و اتوماسیون… برای کاربران فراهم نموده است. تمرکز مهم ویندوز سرور 2022 (Windows Server 2022) بر روی مسئله امنیت است که در درجه اول مفهوم هسته امن (Secure Core) را از کلاینت ویندوز با سرورهای هسته امن به دنیای سرور وارد می­کند. این نسخه از سیستم عامل ویندوز سرور پیشرفت های شگفتی در خصوص افزایش امنیت نسخه Core و همچنین نسخه های Standard و Datacenter کرده است. همچنین این ویژگی های امنیتی را در زیرساخت مجازی سازی خود نیز بسط داده است. به طور کلی، ویندوز سرور 2022 با بهبود در امنیت، مدیریت، عملکرد و پشتیبانی، یک سیستم عامل سرور قدرتمند و مطمئن برای شبکه های کوچک و بزرگ فراهم می‌کند.

  •  بهبود در امنیت: ویندوز سرور 2022 با بهبود در امنیت، امکانات جدیدی را برای مدیران شبکه فراهم می‌کند. این امکانات شامل قابلیت هایی همچون پشتیبانی از TLS 1.3، افزایش امنیت پروتکل SMB، افزایش قابلیت های کنترل دسترسی و محافظت از داده ها در حالت استندبای و …
  •  بهبود در مدیریت: ویندوز سرور 2022 با بهبود در مدیریت، امکانات جدیدی را برای مدیران شبکه فراهم می‌کند. این امکانات شامل قابلیت هایی همچون پشتیبانی از PowerShell 7.1، افزایش قابلیت های مدیریتی برای کاربران و گروه ها، افزایش قابلیت های مدیریتی برای ماشین های مجازی و …
  •  بهبود در عملکرد: ویندوز سرور 2022 با بهبود در عملکرد، سرعت و کارایی بیشتری را برای برنامه ها و خدمات شبکه فراهم می‌کند. این بهبودات شامل قابلیت هایی همچون پشتیبانی از پروتکل HTTP/3، بهبود در عملکرد SMB، بهبود در عملکرد DNS و …
  • بهبود در پشتیبانی: ویندوز سرور 2022 با بهبود در پشتیبانی، امکانات جدیدی را برای توسعه دهندگان و مدیران شبکه فراهم می‌کند. این امکانات شامل قابلیت هایی همچون پشتیبانی از Kubernetes، پشتیبانی از Docker، بهبود در پشتیبانی از .NET 6 و …

لایسنس ویندوز سرور 2022، در قالب ریلیز جدید Long Term Servicing Channel (LTSC) عرضه شده است و دارای مدت پشتیبانی حداقل 10 ساله می باشد. با ارتقا به ویندوز سرور 2022 اورجینال شما می توانید از امنیت چند لایه با سرور امن و اتصال امن استفاده کنید." علاوه بر این شما می توانید از خدمات ابری ویندوز سرور 2022 با استفاده از اتصال به ARC Azure و همچنین فشرده سازی SMB برای بهبود انتقال فایل برنامه، مرکز مدیریت ویندوز، بهبود مقیاس پذیری، پیشرفت با کانتینر ویندوز و غیره استفاده کنید. لایسنس ویندوز سرور 2022  در نسخه‌های استاندارد، دیتاسنتر و Datacenter: Azure Edition عرضه می‌شود. ویندوز سرور 2022 با ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی که ارائه می‌دهد، جهت بهبود عملکرد و افزایش قدرت سرورها طراحی شده است. در ادامه به برخی از ویژگی‌های برجسته آن اشاره می‌کنیم:

1. امنیت و ابزارهای پیشرفته امنیتی: ویندوز سرور 2022 با ارائه امکانات و ابزارهای پیشرفته امنیتی، تلاش می‌کند تا از تهدیدات امنیتی جدید و پیچیده محافظت کند. در این نسخه، امکان به روزرسانی احراز هویت چند عاملی، کاهش حملات DDoS، بهبود فایروال، و جلوگیری از حملات Zero-day فراهم شده است. با این ویژگی‌ها، سرورهای ویندوز سرور 2022 قادر به مقابله با تهدیدات امنیتی پیشرفته تری هستند.
2. بهره‌وری و عملکرد بهتر: یکی از اهداف اصلی ویندوز سرور 2022، بهبود بهره‌وری و عملکرد سرورها است. با به روزرسانی‌هایی که انجام شده است، سرورها قادر به اجرای بهتر و سریع‌تر برنامه‌ها و سرویس‌های خود هستند. نسخه جدید این سیستم عامل، توانایی خواندن و نوشتن فایل‌های بزرگتر را داراست و عملکردی بهتر برای سیستم‌های هیدرایوهای شبکه iSCSI دارد. همچنین، ویندوز سرور 2022 ابزارهایی برای بهینه سازی و بهبود پردازش‌های وظایف معمول سرورها ارائه می‌دهد.
3. سازگاری با تکنولوژی‌های مبتنی بر ابر: یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته ویندوز سرور 2022، قدرت سازگاری با سرویس‌ها و تکنولوژی‌های مبتنی بر ابر است. این نسخه از ویندوز سرور ابزارهایی را ارائه می‌دهد که به کاربران اجازه می‌دهد به راحتی سرویس‌ها و برنامه‌های خود را در محیط‌های ابری مدیریت کنند. با این قابلیت، کاربران می‌توانند سرویس‌های مختلفی مانند Azure Arc و Azure Stack HCI را به صورت یکپارچه مدیریت کنند و به ابرها و امکانات بیشتری دسترسی پیدا کنند.
4. بهینه‌سازی برای مدیران: ویندوز سرور 2022 با بهبود و ارتقای ابزارها و ویژگی‌های مدیریتی، تجربه مدیران را نیز بهبود بخشیده است. این نسخه از ویندوز سرور، ابزارهایی را در اختیار مدیران قرار می‌دهد تا بتوانند به راحتی سرورها، ماشین‌های مجازی، و سرویس‌های خود را مدیریت کنند. علاوه بر این، ویندوز سرور 2022 امکاناتی را برای مهاجرت آسان از نسخه‌های قدیمی‌تر ویندوز سرور فراهم می‌کند.


مقایسه محصولات (0)


Windows Server 2022 Standard
-34 %

Windows Server 2022 Standard

خرید ویندوز سرور 2022 استاندارد: Windows Server 2022 Standard خرید لایسنس اورجینال - لایسنس ویندوز سرور 2022 استاندارد - ویندوز سرور 2022 استاندارد اورجینالویندوز سرور 2022 استاندارد (Windows Server..

44,700,000تومان 67,500,000تومان

Windows Server 2022 RDP CAL-50 users
-36 %

Windows Server 2022 RDP CAL-50 users

خرید لایسنس ترمینال سرویس 2022 - فروش لایسنس قانونی ریموت دسکتاپ 2022 اورجینال Windows Server Remote Desktop Services License - لایسنس ترمینال سرور 2022در ویندوزهای سرور مایکروسافت اعم از ویندوز سرور..

81,000,000تومان 126,000,000تومان

Windows Server 2022 Datacenter
-46 %

Windows Server 2022 Datacenter

خرید ویندوز سرور 2022 دیتاسنتر: لایسنس ویندوز سرور 2022 دیتاسنتر- ویندوز سرور 2022 دیتا سنتر اورجینالویندوز سرور 2022 دیتاسنتر یکی از جدید‌ترین نسخه‌های سیستم عامل ویندوز سرور مایکروسافت است که به‌ص..

105,000,000تومان 195,000,000تومان

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)مایکروسافت لایسنس به عنوان اولین تأمین‌کننده رسمی لایسنس‌های اصلی محصولات مایکروسافت و تنها همکار تجاری رسمی مایکروسافت در ایران (Microsoft Partner)، با سابقه فعالیت بیش از یک دهه در واردات عمده محصولات اورجینال مایکروسافت و همکاری با بیش از یکصد هولدینگ و سازمان دولتی، خصوصی و بین‌المللی شاخص و مطرح در ایران، با وجود تحریم های آمریکا، به واسطه شخصیت حقوقی مستقل خود در انگلستان Talee Limited، به عنوان Partner & Solution Provider رسمی مایکروسافت مشغول به فعالیت است.  با توجه به حجم موجودی، تمامی محصولات به صورت فوری تحویل داده می‌شوند و دارای پشتیبانی ،گارانتی  و همچنین پشتیبانی فنی مایکروسافت هستند. علاوه بر این، لازم به ذکر است که هیچ یک از محصولات ارائه شده از نوع OEM، Academic یا Charity نیستند و تمامی محصولات با لایسنس Retail و یا Volume License معتبر و قابل استعلام از مایکروسافت ارائه می‌شوند. مایکروسافت لایسنس به عنوان یک تأمین‌کننده رسمی، با فعالیت طولانی در ارایه محصولات اصلی مایکروسافت و تجربه ارائه خدمات به بسیاری از سازمان‌های خصوصی و دولتی برجسته کشور، افتخار دارد که تمام محصولات نرم‌افزاری مایکروسافت را بدون واسطه و با شرایط تحویل آنی و با تضمین بهترین قیمت(بر اساس نوع لایسنس و شرایط استفاده) به صورت مستقیم عرضه نماید.برخی از مزایای نسخه های اورجینال :

  Original License Benefits   

Microsoft Partner


MicrosoftLicense.com
ما را در رسانه ها و خبرگزاری های مطرح داخلی و خارجی دنبال کنید (اطلاعات بیشتر)


برخی از مشتریان: