Windows Server 2012 R2 Datacenter

شناسه محصول: FQC-9352108 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

53.700.000 تومان54.030.000 تومان

Windows Server 2012 R2 Datacenter

شناسه محصول: FQC-9352108 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

53.700.000 تومان54.030.000 تومان

Windows Server 2012 R2 Datacenter ویندوز سرور 2012 R2 دیتاسنتر یکی از نسخه‌های پیشرفته‌تر و قدرتمند ویندوز سرور است که برای محیط‌های مرکز داده طراحی شده است. این نسخه از ویندوز سرور دارای امکاناتی برای مدیریت منابع، امنیت بالا، قابلیت‌های مجازی‌سازی پیشرفته و امکانات فراگیری است که برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی با نیازهای بزرگ و پیچیده مناسب است. Windows Server 2012 R2 Datacenter دارای امکانات ویژه‌ای است که آن را از دیگر نسخه‌ها متمایز می‌کند.
در ادامه به بررسی برخی از این ویژگی‌ها میپردازیم.

ویژگی‌های برجسته ویندوز سرور 2012 R2 دیتاسنتر

1. مدیریت مرکزی: ویندوز سرور 2012 R2 دیتاسنتر قابلیت‌های مدیریت مرکزی بسیار قوی را ارائه می‌دهد که به مدیران امکان مدیریت و کنترل نقاط انتهایی، مجازی‌سازی، ذخیره‌سازی و… را میدهد.

2. پشتیبانی از تعداد زیادی کاربر: این نسخه از ویندوز سرور امکان استفاده از تعداد زیادی کاربر همزمان را فراهم می‌کند که برای سازمان‌ها با نیازهای بزرگ تهیه شده است.

3. پشتیبانی از خدمات پیشرفته: ویندوز سرور 2012 R2 دیتاسنتر از خدمات پیشرفته مانند مدیریت هویت و دسترسی، مدیریت سرورهای چندین دامنه، مدیریت حقوق دسترسی شیوه‌نامه‌ها و… را پشتیبانی میکند.

4. توانایی اجرای بارهای کاری بزرگ: این نسخه از ویندوز سرور قابلیت اجرای بارهای کاری بزرگ و پرمشغله را دارد که برای سازمان‌ها با انتظارات بالا از کارایی و پایداری مناسب است.

توسعه و امکانات پیشرفته
برای سازمان‌هایی که به توسعه بیشتر نیاز دارند، امکان به‌روزرسانی به نسخه‌های پیشرفته‌تر ویندوز سرور نیز وجود دارد. این امکانات شامل مواردی از قبیل مدیریت حجم‌های بزرگ اطلاعات، تغییرات مهمی در امنیت و… میباشد.

با توجه ویژگی‌های گفته شده در بالا، سیستم عامل قدرتمند و پیشرفته Windows Server 2012 R2 Datacenter به عنوان یکی از انتخاب‌های برتر برای سازمان‌ها و مراکز داده با نیازهای بزرگ و پیچیده شناخته می‌شود. اما همانند همیشه، در انتخاب نسخه مناسب برای سازمان خود، مطمئن شوید که نیازها و اهداف کسب‌وکارتان با ویژگی‌ها و امکانات ارائه شده توافق دارد.

** توجه داشته باشید که لایسنس این محصول از نوع Retail میباشد. این نسخه لایسنس‌ها مادام العمر بوده و هیچ گونه محدودیتی در زمان استفاده آن ها بر روی سیستم شما وجود ندارد. همچنین این لایسنس‌ها را میتوان به دفعات بر روی سیستم خود نصب و راه اندازی کرده و در صورت پاک کردن نرم افزار خود می توانید مجددا آن را فعال سازی کنید.
برای اطلاعات بیشتر درباره این نوع و دیگر انواع لایسنس‌ها و خصوصیات آنها لطفا بخش سوالات متداول را با دقت بخوانید.

 

 

*پس از تکمیل فرآیند خرید، لایسنس (کد فعال سازی) به همراه لینک دانلود نسخه اصلی آن به ایمیل وارد شده ارسال میگردد لطفا در وارد کردن ایمیل دقت فرمایید.
لایسنس این محصول از نوع OLP Academic ,Charity و دیگر انواع لایسنس که با مدارک خرید غیر واقعی و یا جعلی تهیه می‌شوند نمی‌باشد، همچنین ﻻﯾﺴﻨﺲ‌ﻫﺎى ارائه ﺷﺪه ﻫﯿﭽﮕﻮﻧﻪ ﻣﺤﺪودﯾﺖ ﻫﺴﺘﻪ پردازنده (Core) ندارند.
این لایسنس به صورت عضویت یکساله بوده و نیاز به خرید مجدد به صورت سالیانه دارد. همچنین تمامی لایسنس‌های ارایه شده قابل استعلام مستقیم از مایکروسافت می‌باشند.
به جهت موجودی انبوه شرکت ﺗﺤﻮﯾﻞ این ﻣﺤﺼﻮل ﺑﻪ ﺻﻮرت فوری ﺑﻮده و شامل شرایط گارانتی و پشتیبانی رایگان شرکت جهت فعالسازی و استفاده از لایسنس می‌باشد.
لطفا برای اطلاعات تکمیلی بخش سوالات متداول، شرایط خرید و شرایط پشتیبانی و گارانتی را در منوی اصلی با دقت مطالعه فرمایید.

سرعت

روان تر از همیشه

امنیت
اهمیت دادن به اطلاعاتتان
پایداری
آماده برای رقابت
فاکتور رسمی
ارائه فاکتور و پیش فاکتور رسمی
اصالت
اورجینال بودن محصولات
قانونی

تجربه یک خرید قانونی

ما را در رسانه ها و خبرگزاری های مطرح داخلی و خارجی دنبال کنید (اطلاعات بیشتر)

برخی از مزایای نسخه‌های اورجینال :

مشتریان ما: