Windows Server 2012 RDP CAL-50 users

شناسه محصول: FQC-9352105 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

59.700.000 تومان60.030.000 تومان

Windows Server 2012 RDP CAL-50 users

شناسه محصول: FQC-9352105 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

59.700.000 تومان60.030.000 تومان

Windows Server 2012 RDP CAL-50 users یک نگاه جامع به مجوزهای اتصال از راه دور

Windows Server 2012 RDP CAL-50 users (ویندوز سرور 2012 RDP CAL پنجاه کاربره) به عنوان یکی از نسخه‌های پرکاربرد و محبوب ویندوز سرور، دارای مجوزهای مورد نیاز برای استفاده از خدمات اتصال از راه دور (Remote Desktop Services) در محیط‌های سروری است. این نسخه ویندوز سرور 2012 امکانات و ویژگی‌های فراوانی را برای مدیران سیستم و کاربران ارائه می‌دهد. از جمله اجزا مهم این سیستم عامل، RDP CAL (Remote Desktop Services Client Access License) و گروه کاربران 50 نفره آن است که در ادامه به بررسی این امکانات می‌پردازیم.

ویژگی‌های Windows Server 2012 RDP CAL-50 users چیست؟

1. RDP CAL-50 users چیست؟

RDP CAL-50 users یک نوع مجوز کاربر است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به راحتی به دستگاه‌ها و منابع شبکه از راه دور دسترسی پیدا کنند. این مجوز برای استفاده از خدمات Remote Desktop Services در ویندوز سرور 2012 لازم است و برای هر کاربر یا دستگاهی که به صورت اتصال از راه دور به سرور دسترسی دارد، نیاز است.

2. چگونه RDP CAL-50 users کار می‌کند؟

وقتی یک کاربر یا دستگاه به سرور اتصال از راه دور برقرار می‌کند، سرور بررسی می‌کند که آیا مجوز کاربر (CAL) مناسب برای آن کاربر یا دستگاه وجود دارد یا خیر. با داشتن RDP CAL-50 users، کاربران مجوز لازم برای استفاده از خدمات Remote Desktop Services را دارند و می‌توانند به صورت اتصال از راه دور به سرور دسترسی پیدا کنند.

3. چرا RDP CAL-50 users مهم است؟

RDP CAL-50 users بسیار مهم است زیرا بدون این مجوز، کاربران قادر به استفاده از خدمات Remote Desktop Services و دسترسی به منابع شبکه از راه دور نخواهند بود. با داشتن این مجوز، مدیران شبکه می‌توانند به راحتی کنترل دسترسی کاربران به منابع شبکه و اطمینان حاصل کنند که فقط افراد مجاز به دسترسی به منابع شبکه هستند.

4. نحوه خرید و استفاده از RDP CAL-50 users

RDP CAL-50 users معمولاً برای تعداد خاصی از کاربران یا دستگاه‌ها خریداری می‌شود. پس از خرید، مجوز‌های RDP CAL-50 users به سرور اضافه می‌شوند و کاربران قادر به استفاده از خدمات Remote Desktop Services خواهند بود. همچنین، مدیران شبکه می‌توانند با استفاده از ابزار‌های مدیریت منابع، کنترل و مدیریت دسترسی کاربران به منابع شبکه را انجام دهند.

با توجه به این توضیحات، مشخص است که RDP CAL-50 users یک مجوز ضروری برای استفاده از خدمات Remote Desktop Services در ویندوز سرور 2012 است. با داشتن این مجوز، کاربران قادر به دسترسی به منابع شبکه از راه دور خواهند بود و مدیران شبکه همچنین قادر خواهند بود کنترل و مدیریت منابع شبکه را به بهترین شکل صورت دهند.

** توجه داشته باشید که لایسنس این محصول از نوع Retail میباشد. این نسخه لایسنس‌ها مادام العمر بوده و هیچ گونه محدودیتی در زمان استفاده آن ها بر روی سیستم شما وجود ندارد. همچنین این لایسنس‌ها را میتوان به دفعات بر روی سیستم خود نصب و راه اندازی کرده و در صورت پاک کردن نرم افزار خود می توانید مجددا آن را فعال سازی کنید.
برای اطلاعات بیشتر درباره این نوع و دیگر انواع لایسنس‌ها و خصوصیات آنها لطفا بخش سوالات متداول را با دقت بخوانید.

 

 

*پس از تکمیل فرآیند خرید، لایسنس (کد فعال سازی) به همراه لینک دانلود نسخه اصلی آن به ایمیل وارد شده ارسال میگردد لطفا در وارد کردن ایمیل دقت فرمایید.
لایسنس این محصول از نوع OLP Academic ,Charity و دیگر انواع لایسنس که با مدارک خرید غیر واقعی و یا جعلی تهیه می‌شوند نمی‌باشد، همچنین ﻻﯾﺴﻨﺲ‌ﻫﺎى ارائه ﺷﺪه ﻫﯿﭽﮕﻮﻧﻪ ﻣﺤﺪودﯾﺖ ﻫﺴﺘﻪ پردازنده (Core) ندارند.
این لایسنس به صورت عضویت یکساله بوده و نیاز به خرید مجدد به صورت سالیانه دارد. همچنین تمامی لایسنس‌های ارایه شده قابل استعلام مستقیم از مایکروسافت می‌باشند.
به جهت موجودی انبوه شرکت ﺗﺤﻮﯾﻞ این ﻣﺤﺼﻮل ﺑﻪ ﺻﻮرت فوری ﺑﻮده و شامل شرایط گارانتی و پشتیبانی رایگان شرکت جهت فعالسازی و استفاده از لایسنس می‌باشد.
لطفا برای اطلاعات تکمیلی بخش سوالات متداول، شرایط خرید و شرایط پشتیبانی و گارانتی را در منوی اصلی با دقت مطالعه فرمایید.

سرعت

روان تر از همیشه

امنیت
اهمیت دادن به اطلاعاتتان
پایداری
آماده برای رقابت
فاکتور رسمی
ارائه فاکتور و پیش فاکتور رسمی
اصالت
اورجینال بودن محصولات
قانونی

تجربه یک خرید قانونی

ما را در رسانه ها و خبرگزاری های مطرح داخلی و خارجی دنبال کنید (اطلاعات بیشتر)

برخی از مزایای نسخه‌های اورجینال :

مشتریان ما: