Windows Server 2019 Datacenter

شناسه محصول: FQC-9352114 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

87.000.000 تومان87.330.000 تومان

Windows Server 2019 Datacenter

شناسه محصول: FQC-9352114 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

87.000.000 تومان87.330.000 تومان

خرید ویندوز سرور 2019 دیتا سنتر: Windows Server 2019 Datacenter خرید لایسنس اورجینال – لایسنس ویندوز سرور 2019 دیتا سنتر – ویندوز سرور 2019 دیتاسنتر اورجینال

لایسنس ویندوز سرور 2019 دیتاسنتر

Windows Server 2019 یک سیستم عامل سرور از مایکروسافت است. این سیستم بخشی از خانواده Windows NT است. مایکروسافت در هنگام عرضه گزینه‌هایی را برای کاربر اعلام کرد: دسکتاپ (با رابط کاربری گرافیکی) و سرور هسته (برای پشتیبانی از راه دور). از جمله ویژگی‌های کلیدی جدید این است: پشتیبانی عمیق از ماشین‌های مجازی، ماشین‌های مجازی در Linux، رابط ویندوز 10 (ساخت 1809) و Windows Defender بهبود یافته.

ویندوز سرور 2019 جدیدترین نسخه از سیستم عامل سرور مایکروسافت است که در 2 اکتبر 2018 معرفی شد. ویندوز سرور 2019 بر پایه قوی ویندوز سرور 2016 ساخته شده است و نوآوری‌های متعددی در این نسخه ایجاد شده است.

بعضی از ویژگی‌های جدید در ویندوز سرور 2019 دیتاسنتر اورجینال:

پشتیبانی از لینوکس در سرور 2019

پشتیبانی از کوبرنتیز

واسط گرافیکی ویندوز ۱۰ نسخه

فضای ذخیره‌سازی مستقیم

خدمات ذخیره‌سازی مهاجرت

ذخیره‌سازی Replica

بینش سیستمی

بهبود ویندوز دیفندر

مرکز مدیریت ویندوز

** توجه داشته باشید که لایسنس این محصول از نوع Retail میباشد. این نسخه لایسنس‌ها مادام العمر بوده و هیچ گونه محدودیتی در زمان استفاده آن ها بر روی سیستم شما وجود ندارد. همچنین این لایسنس‌ها را میتوان به دفعات بر روی سیستم خود نصب و راه اندازی کرده و در صورت پاک کردن نرم افزار خود می توانید مجددا آن را فعال سازی کنید.
برای اطلاعات بیشتر درباره این نوع و دیگر انواع لایسنس‌ها و خصوصیات آنها لطفا بخش سوالات متداول را با دقت بخوانید.

 

 

*پس از تکمیل فرآیند خرید، لایسنس (کد فعال سازی) به همراه لینک دانلود نسخه اصلی آن به ایمیل وارد شده ارسال میگردد لطفا در وارد کردن ایمیل دقت فرمایید.
لایسنس این محصول از نوع OLP Academic ,Charity و دیگر انواع لایسنس که با مدارک خرید غیر واقعی و یا جعلی تهیه می‌شوند نمی‌باشد، همچنین ﻻﯾﺴﻨﺲ‌ﻫﺎى ارائه ﺷﺪه ﻫﯿﭽﮕﻮﻧﻪ ﻣﺤﺪودﯾﺖ ﻫﺴﺘﻪ پردازنده (Core) ندارند.
این لایسنس به صورت عضویت یکساله بوده و نیاز به خرید مجدد به صورت سالیانه دارد. همچنین تمامی لایسنس‌های ارایه شده قابل استعلام مستقیم از مایکروسافت می‌باشند.
به جهت موجودی انبوه شرکت ﺗﺤﻮﯾﻞ این ﻣﺤﺼﻮل ﺑﻪ ﺻﻮرت فوری ﺑﻮده و شامل شرایط گارانتی و پشتیبانی رایگان شرکت جهت فعالسازی و استفاده از لایسنس می‌باشد.
لطفا برای اطلاعات تکمیلی بخش سوالات متداول، شرایط خرید و شرایط پشتیبانی و گارانتی را در منوی اصلی با دقت مطالعه فرمایید.

سرعت

روان تر از همیشه

امنیت
اهمیت دادن به اطلاعاتتان
پایداری
آماده برای رقابت
فاکتور رسمی
ارائه فاکتور و پیش فاکتور رسمی
اصالت
اورجینال بودن محصولات
قانونی

تجربه یک خرید قانونی

ما را در رسانه ها و خبرگزاری های مطرح داخلی و خارجی دنبال کنید (اطلاعات بیشتر)

برخی از مزایای نسخه‌های اورجینال :

مشتریان ما: