Windows Server 2019 Standard

شناسه محصول: FQC-9352115 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

38.400.000 تومان38.730.000 تومان

Windows Server 2019 Standard

شناسه محصول: FQC-9352115 دسته:
اشتراک گذاری در:
مدت اعتبار لایسنس و گارانتی:
مادام العمر (به همراه پشتیبانی رایگان)

38.400.000 تومان38.730.000 تومان

خرید ویندوز سرور 2019 استاندارد: Windows Server 2019 Standard خرید لایسنس اورجینال – لایسنس ویندوز سرور 2019 استاندارد – ویندوز سرور 2019 استاندارد اورجینال

معرفی ویندوز سرور 2019 استاندارد

ویندوز سرور 2019 جدیدترین نسخه از سیستم عامل‌های تحت شبکه شرکت مایکروسافت است. مهمترین تغییرات Windows Server 2019 امکان اجرای اسکریپ‌های لینوکس است که تحولی بزرگ برای ویندوز سرور 2019 خواهد بود. همچنین ویندوز سرور 2019 به ویندوز دیفندر پیشرفته (ATP) مجهز شده است که می‌تواند در حملات روز صفر (Zero-day) و سایر حملات را کشف و از آن‌ها جلوگیری کند. چهار موضوع مطرح در این زمینه شامل سازگاری با محیط ترکیبی، امنیت، بستر نرم افزاری و HCI Hyper-converged infrastructure است. ویندوز سرور 2019 اورجینال نوآوری‌های بسیاری در این موارد ارائه کرده است.
ویندوز سرور 2019 استاندارد یکی دیگر از سیستم عامل‌های مایکروسافت می‌باشد که برای سرورها طراحی شده است و می‌تواند توسط مراکز اطلاعاتی بزرگ دنیا و یا حتی شرکت‌های کوچک، مورد استفاده قرار گیرد. Windows Server 2019 ویژگی‌های جدید و پیشرفته‌ای را در زمینه مجازی سازی، شبکه، ذخیره سازی، تجربه کاربر، محاسبات ابری، اتوماسیون و … برای کاربران فراهم نموده است.

چرا لایسنس ویندوز سرور 2019 اورجینال؟

پشتیبانی طولانی مدت
محصولات ویندوز سرور از کانال پشتیبانی بلند مدت (LTSB) محصولات مایکروسافت ارائه می‌شوند. به همین خاطر ویندوز سرور 2019 تا سال 2029 از طرف مایکروسافت پشتیبانی می‌گردد. با این حساب خرید ویندوز سرور 2019 یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می‌شود.

امنیت بالاتر
مایکروسافت دیفندر ابزار حفظ امنیت مایکروسافت در سال‌های اخیر پیشرفت بسیار زیادی به خود دیده است. به طوری که در سال 2019 در بین برترین محصولات امنیتی برای پلتفرم ویندوز قرار گرفت. مایکروسافت دیفندر به صورت پیش فرض وظیفه حفظ امنیت ویندوز سرور 2019 را به عهده دارد و از هزینه‌های سالیانه برای آنتی ویروس‌ها صرفه جویی می‌کند.

در ویندوز سرور 2019، Windows Defender ارتقا پیدا کرده است و دارای مجموعه‌ای از سیستم‌های امنیتی می‌باشد:
Attack Surface Reduction (ASR): سیستمی می‌باشد که می‌تواند با جلوگیری از دسترسی بدافزار‌ها به سیستم عامل و مسدود کردن فایل‌های مشکوک و مخرب مانند اسکریپت‌ها و همچنین ردیابی رفتار‌های مشکوک و تهدیدات مبتنی بر ایمیل، امنیت سیستم را به ارمغان می‌آورد.
Network protection: سیستمی می‌باشد که سیستم عامل را در مقابل حملات تحت وب با مسدود کردن پروسه‌های outbound مشکوک و غیر قابل اطمینان محافظت می‌کند.
Controlled folder access: از اطلاعات حساس در مقابل ransomware ها با مسدود کردن پروسه‌هایی که می‌خواهند به پوشه‌های محافظت شده و حساس دسترسی پیدا کنند محافظت می‌کند.
Exploit protection: سیستم عامل را در مقابل اکسپولیت‌های آسیب پذیری‌ها محافظت می‌کند.

PowerShell 5.1
ویندوز پاور شل قابلیتی است که بسیاری از متخصصین آی‌تی و شبکه استفاده بسیار زیادی از آن دارند ویندوز سرور 2019 با جدیدترین نسخه این رابط مدیریتی که شامل شامل پیکربندی ها، عملکرد، امنیت، remoting و قابلیت‌های بیشتر language یا زبانی است ارائه می‌شود. ویندوز سرور 2019 با نسخه 5.1 پاورشل ارائه می‌شود و نکته حائز اهمیت این است که کد‌های نسخه‌های قبلی پاور شل نیز بر روی این نسخه کار می‌کنند.

نانو سرور
نانو سرور یک سرور بهبود یافته است که بر بستر ابر یا (Cloud) و دیتا سنتر (Datacenter) و مخصوص توسعه دهندگان ارائه شده است. نانو سرور شباهت زیادی به Server Core دارد اما تفاوت‌هایی هم وجود دارد مانند نبود Command Line، عدم پشتیبانی از سیستم 32 بیتی و برخی تفاوت‌های دیگر. نانو سرور فضای دیسک کمتری برای نصب می‌طلبد، نصب آسان تری دارد، و آپدیت ها و ری استارت‌های کمتری از ویندوز سرور دارد. به علاوه سرعت ری استارت آن هم بسیار بالاتر است. برای اطلاعات بیشتر و آموزش نصب نانو سرور به این مقاله مراجعه کنید.

دسکتاپ

دسکتاپ به ویندوز سرور 2019 بازگشته است! این ویژگی در ویندوز سرور نسخه 1709 ، ویندوز سرور نسخه 1803 یا ویندوز سرور نسخه 1809 وجود نداشت. مشابه ویندوز سرور 2016، در هنگام نصب سیستم عامل می‌توانید از میان نصب هسته سرور یا سرور با دسکتاپ یکی را انتخاب کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر از ویندوز سرور 1809 مقاله برخی از ویژگی‌های ویندوز سرور 1809 را مشاهده کنید.

بینش سیستمی (System Insights)

بینش سیستمی یک ویژگی جدید در ویندوز سرور 2019 است که قابلیت‌های تحلیل پیش‌گویانه محلی را در ویندوز سرور ارائه می‌دهد. این قابلیت پیش بینی به صورت لوکال داده‌های سیستم ویندوز سرور را تجزیه و تحلیل می‌کند، مانند شمارنده‌ها و رویدادها و درکی راجع به عملکرد سرورها ارائه می‌دهد و به کاهش هزینه‌های عملیاتی مرتبط با مدیریت مسائل در ویندوز سرور کمک می‌کند.

سیستم مورد نیاز

Windows Server 2019 is a server operating system from Microsoft. The system is part of the Windows NT family. Microsoft announced options for the user during installation: Desktop (with GUI) and Server Core (for remote support). Among the key new features are: deeper support for virtual machines, including virtual machines on Linux, Windows 10 interface (build 1809) and improved Windows Defender. Windows Server 2019 Standard / Datacenter with GUI Retail, Windows Server 2019 Essentials with GUI

Processor: 1.4 GHz 64-bit processor

RAM: 512 MB (2 GB for Server with Desktop Experience installation option)

Storage: Minimum 32 GB

Network: An Ethernet adapter capable of at least gigabit throughput

** توجه داشته باشید که لایسنس این محصول از نوع Retail میباشد. این نسخه لایسنس‌ها مادام العمر بوده و هیچ گونه محدودیتی در زمان استفاده آن ها بر روی سیستم شما وجود ندارد. همچنین این لایسنس‌ها را میتوان به دفعات بر روی سیستم خود نصب و راه اندازی کرده و در صورت پاک کردن نرم افزار خود می توانید مجددا آن را فعال سازی کنید.
برای اطلاعات بیشتر درباره این نوع و دیگر انواع لایسنس‌ها و خصوصیات آنها لطفا بخش سوالات متداول را با دقت بخوانید.

 

 

*پس از تکمیل فرآیند خرید، لایسنس (کد فعال سازی) به همراه لینک دانلود نسخه اصلی آن به ایمیل وارد شده ارسال میگردد لطفا در وارد کردن ایمیل دقت فرمایید.
لایسنس این محصول از نوع OLP Academic ,Charity و دیگر انواع لایسنس که با مدارک خرید غیر واقعی و یا جعلی تهیه می‌شوند نمی‌باشد، همچنین ﻻﯾﺴﻨﺲ‌ﻫﺎى ارائه ﺷﺪه ﻫﯿﭽﮕﻮﻧﻪ ﻣﺤﺪودﯾﺖ ﻫﺴﺘﻪ پردازنده (Core) ندارند.
این لایسنس به صورت عضویت یکساله بوده و نیاز به خرید مجدد به صورت سالیانه دارد. همچنین تمامی لایسنس‌های ارایه شده قابل استعلام مستقیم از مایکروسافت می‌باشند.
به جهت موجودی انبوه شرکت ﺗﺤﻮﯾﻞ این ﻣﺤﺼﻮل ﺑﻪ ﺻﻮرت فوری ﺑﻮده و شامل شرایط گارانتی و پشتیبانی رایگان شرکت جهت فعالسازی و استفاده از لایسنس می‌باشد.
لطفا برای اطلاعات تکمیلی بخش سوالات متداول، شرایط خرید و شرایط پشتیبانی و گارانتی را در منوی اصلی با دقت مطالعه فرمایید.

سرعت

روان تر از همیشه

امنیت
اهمیت دادن به اطلاعاتتان
پایداری
آماده برای رقابت
فاکتور رسمی
ارائه فاکتور و پیش فاکتور رسمی
اصالت
اورجینال بودن محصولات
قانونی

تجربه یک خرید قانونی

ما را در رسانه ها و خبرگزاری های مطرح داخلی و خارجی دنبال کنید (اطلاعات بیشتر)

برخی از مزایای نسخه‌های اورجینال :

مشتریان ما: